iPhone 4 już tu jest!

W zasadzie możemy oficjalnie powiedzieć już, że iPhone 4 dostępny jest w naszym kraju. Dzisiaj nad ranem, na skrzynki e-mailowe wielu polaków Apple przesłał wiadomość  o treści: „iPhone 4 już tu jest!”.

Apple iPhone 4 – wiemy o nim wszystko [galerie + wideo]

Link z wiadomości, przenosi użytkowników wprost na stronę Apple Polska gdzie możecie po raz kolejny zapoznać się z informacjami na temat wideo rozmów Face Time, wyświetlacza Retina Display czy chociażby poczytać o nagrywaniu filmików HD. Moją uwagę zwrócił jednak slogan reklamowy, który pozwalam sobie wkleić poniżej:

Klienci, którzy kupią telefon iPhone 4 przed 30 września 2010 roku, są uprawnieni do bezpłatnego otrzymania opaski-zderzaka lub jednego z wybranych etui do telefonu iPhone 4 —  w prezencie od Apple.


Reklamy iPhone’a 4, czyli Sam Mendes i FaceTime

No proszę, więc to nie wpadka Apple’a tylko prezent! Jak to dobrze, że prawdziwi Applemaniacy czytają nasz blog i wiedza co tak naprawdę stoi za darmowym bumperem. Z innych ciekawostek, pojawiła się też zakładka „Kup Teraz”, która odsyła na strony www operatorów Orange oraz Era.

Zobacz również: Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!