Filmik nagrany iPhonem 4 przy użyciu obiektywu Canona

Pamiętacie uchwyt OWLE Bubo, który pozwalał zamienić iPhone’a w aparat fotograficzny? W sieci pojawił się kolejny filmik, tym razem uchwyt połączono z iPhonem 4 oraz obiektywem Canon EF 50mm f1.8. Efekt jest naprawdę godny zauważenia.

iPod Touch z aparatem 2 Mpix

Kosztujący 130 dolarów uchwyt z pewnością nie jest waszym marzeniem, ale warto zobaczyć co potrafią z tego gadżetu wycisnąć profesjonaliści z vid-atlantic. Poniżej możecie podziwiać ujęcia wykonane najnowszym iPhonem, wspartym obiektywem Canona:

Nie jest to szczyt marzeń i z pewnością nie zastąpi profesjonalnych aparatów, ale mimo wszystko jakość jest bardzo dobra. iPhone 4 pomimo swoich problemów z anteną, potrafi również zaskakiwać pozytywnie. W tym przypadku na pochwałę zasługuje aparat.

Gorillamobile – wszechstronny gadżet dla iPhone’a!

Zainteresowanych tematem odsyłam pod ten adres, gdzie można zamówić uchwyt. Chociaż z drugiej strony, nie wygląda on na zbyt skomplikowany do wykonania samemu. Kto wie, może warto pobawić się w małego konstruktora?

Zobacz również: LineFORM - zmiennokształtny bot o nieskończonych możliwościach

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" iOS 8 wspiera WebGL. Tech demo Quake’a 3 w Safari! Nowości z App Store: Bundle oraz filmiki z gier iPhone'a 6 - (bardzo wstępne) pierwsze wrażenia Lista pierwszych gier na iOS’a które wykorzystują technologię Metal Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników! Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store!