Aerena Clash of Champions wreszcie w App Store!

Zazwyczaj to platforma Apple’a jest docelowym miejscem najważniejszych premier na rynku gier mobilnych. Decydują o tym pieniądze, jakie można zarobić w App Store, a o które trudno w Google Play. W przypadku Aerena Clash of Champions było odwrotnie. Po kilku miesiącach od premiery wersji na Androida w końcu doczekaliśmy się odsłony na iOS.

W zamyśle twórców Aerena Clash of Champions to aplikacja multiplatformowa. Jakiś czas temu pojawiła się w usłudze Steam i Google Play, a od wczoraj dostępna jest także dla użytkowników systemu iOS. Na premierę w App Store gracze musieli poczekać ponad 3 miesiące.

Clash of Champions to rozgrywka multiplayer, w której mogą uczestniczyć zarówno gracze mobilni, jak i pecetowcy. Dzięki prostym zasadom i doskonałej oprawie graficznej Aerena wydaje się jedną z lepszych propozycji tego typu na rynku.

Zadaniem gracza jest budowa zespołu składającego się z różnego rodzaju herosów. Każdy z nich ma inne umiejętności, które przydają się do taktycznej walki na arenie. Walka toczy się w trybie turowym i pozwala na stosowanie różnych strategii. Niestety, dzięki mikropłatnościom można zdobyć przewagę nad przeciwnikiem.

Najmocniejszą stroną dzieła studia Cliffhanger jest oprawa graficzna. Modele poszczególnych herosów wyglądają wspaniale. Część z nich możecie zobaczyć na załączonym do wpisu filmiku. Naturalnie na początku rozgrywki gracz ma do dyspozycji tylko kilka postaci, resztę trzeba odblokować lub kupić w sklepiku.

Zobacz również: Appshaker 103

Dzieło Cliffhanger Games potrafi wciągnąć na długie godziny. Pojedynki z graczami z całego świata dają sporo satysfakcji. Jedynym minusem jest czas, jaki trzeba poświęcić na jedną potyczkę. System tur pozwala na stosowanie różnych strategii, ale wymaga też cierpliwości dla ruchów przeciwnika. O zaletach i wadach Aerena Clash of Champions możecie przekonać się sami, pobierając grę z App Store, Google Play lub Steama.

Podziel się:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

World of Tanks Blitz - iOS-owa odsłona kultowego MMO do pobrania za darmo Kinetise. Polski start-up, dzięki któremu każdy może zrobić aplikację mobilną Appshaker Komórkomanii #88 - Angry Birds Epic, Lumosity, BallTune i inne Nowa Cywilizacja wkrótce trafi na nasze smartfony! Virtual City - znakomita gra ekonomiczna do pobrania za darmo na kilku platformach! Wygraj Galaxy S4 z aplikacją pyszne.pl! Asphalt 8: Airborne naszpikowany nowymi samochodami Jolla Launcher dla Androida już w przyszłym tygodniu. Czekam z niecierpliwością! Z Launcher - pomysł fajny, ale Nokia musi jeszcze nad nim popracować Filmy już dostępne w polskim Google Play. Fajnie, ale lepiej pójść do kina Appshaker Komórkomanii #87 - Sky Force 2014, Slido, 1Path i inne "For the Emperor!", czyli Warhammer 40,000: Carnage już w Google Play Graliśmy już w Godfire: Rise of Prometheus. Może być hitem! Z Yanosikiem teraz łatwiej nad morze Mobilne Electronic Entertainment Expo, czyli najciekawsze gry E3 Just Dance Now - smartfonowa rewolucja w tańcu Angry Birds Transformers - nowe wcielenie Wściekłych ptaków wkrótce Flick Soccer Brazil zagospodaruje twój czas w przerwie meczu Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Band Stars, 1Password i Red Bull Wallpapers Nowe Angry Birds z epickim rozmachem pojawiły się na rynku Appshaker Komórkomanii #86 - Hitman Go, Sunrise Calendar, Timberman i inne Dwie niezbędne, darmowe aplikacje na mundial w Brazylii Godfire: Rise of Prometheus to taki Wiedźmin 3 wśród gier mobilnych SwiftKey Premium na Androida za darmo! Zapłaciłeś wcześniej? Nie będziesz pokrzywdzony

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia