Garmin Viago - kompleksowa nawigacja za kilka złotych

Garmin zaprezentował nową aplikację nawigacyjną na urządzenia z systemem Android i iOS. Garmin Viago ma bardzo przystępną cenę i oferuje zaawansowane funkcje nawigacyjne niedostępne w bezpłatnych programach. Ułatwiają one orientację w terenie nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Aplikacja korzysta z map typu off-board, obejmujących wiele regionów świata. Oprócz danych mapowych kierowcy mają dostęp do przydatnych informacji, takich jak bieżąca prędkość i ograniczenia prędkości, pogoda czy natężenie ruchu ulicznego. Są one wyświetlane bezpośrednio na mapie.

Są również funkcje nawigacyjne, takie jak asystent wyboru pasa ruchu i realistyczny widok skrzyżowań. Można również skorzystać z dodatkowych funkcji premium, takich jak dostępne do pobrania mapy (Maps to Go), które nie wymagają transmisji danych, by używać nawigacji.

Viago to pierwsza aplikacja nawigacyjna na smartfona obsługująca funkcję Garmin Real Directions (do nabycia w programie). Wskazuje ona drogę z uwzględnieniem charakterystycznych punktów orientacyjnych, np. budynków, znaków drogowych i sygnalizacji świetlnej.

Garmin Viago jest kompatybilny z Garmin HUD, który pozwala na wyświetlanie wskazówek nawigacyjnych na przedniej szybie auta. HUD zwiększa bezpieczeństwo na drodze, ponieważ kierowca ma czytelne wskazówki nawigacyjne dostępne w polu widzenia i nie musi odrywać uwagi od drogi.

Zobacz również: Appshaker 103

Garmin Viago można pobrać z Google Play i App Store w promocyjnej cenie 0,99 dol. (cena poza promocją: 1,99 dol.) aż do 7 lipca 2014 r. Cena pakietów Premium waha się od 4,99 dol. do 19,99 dol. Maps to Go i usługa Traffic Live są o 50% tańsze w okresie promocyjnym.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Aerena Clash of Champions wreszcie w App Store! World of Tanks Blitz - iOS-owa odsłona kultowego MMO do pobrania za darmo Kinetise. Polski start-up, dzięki któremu każdy może zrobić aplikację mobilną Appshaker Komórkomanii #88 - Angry Birds Epic, Lumosity, BallTune i inne Nowa Cywilizacja wkrótce trafi na nasze smartfony! Virtual City - znakomita gra ekonomiczna do pobrania za darmo na kilku platformach! Wygraj Galaxy S4 z aplikacją pyszne.pl! Asphalt 8: Airborne naszpikowany nowymi samochodami Jolla Launcher dla Androida już w przyszłym tygodniu. Czekam z niecierpliwością! Z Launcher - pomysł fajny, ale Nokia musi jeszcze nad nim popracować Filmy już dostępne w polskim Google Play. Fajnie, ale lepiej pójść do kina Appshaker Komórkomanii #87 - Sky Force 2014, Slido, 1Path i inne "For the Emperor!", czyli Warhammer 40,000: Carnage już w Google Play Graliśmy już w Godfire: Rise of Prometheus. Może być hitem! Z Yanosikiem teraz łatwiej nad morze Mobilne Electronic Entertainment Expo, czyli najciekawsze gry E3 Just Dance Now - smartfonowa rewolucja w tańcu Angry Birds Transformers - nowe wcielenie Wściekłych ptaków wkrótce Flick Soccer Brazil zagospodaruje twój czas w przerwie meczu Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Band Stars, 1Password i Red Bull Wallpapers Nowe Angry Birds z epickim rozmachem pojawiły się na rynku Appshaker Komórkomanii #86 - Hitman Go, Sunrise Calendar, Timberman i inne Dwie niezbędne, darmowe aplikacje na mundial w Brazylii Godfire: Rise of Prometheus to taki Wiedźmin 3 wśród gier mobilnych

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Fałszywy WhattsApp w sklepie Play pobrany ponad milion razy Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u