Paper Camera zupełnie za darmo z App Store!

Jeżeli uwielbiacie nagrywać filmiki lub robić zdjęcia iPhone’em, to Paper Camera z pewnością przypadnie Wam do gustu. Zamiana szarej rzeczywistości w kolorowy komiks jest możliwa od pierwszego uruchomienia. O zaletach tej fajnej aplikacji możecie przekonać się teraz sami, pobierając program za darmo z App Store.

Paper Camera to aplikacja fotograficzna, która pozwala w czasie rzeczywistym nakładać różnego rodzaju filtry na obraz z kamery iPhone’a lub iPada. Przy czym nieważne, czy jest to filmik czy też zdjęcie. Aplikacja świetnie radzi sobie w obu przypadkach.


Do dyspozycji użytkowników oddano kilka ciekawych filtrów, które zamieniają obraz z aparatu iPhone’a lub iPada w rysunek. W zależności od tego, jaki rodzaj efektu wybierzemy (neon, szkic, akwarela, komiks), taki rysunek otrzymujemy. Dodatkowo dla każdego efektu możemy wybrać grubość linii, otrzymując tym samym sporo różnych kombinacji.

Aplikacja pozwala również na wybór przedniej lub tylnej kamery, zatem przygotowanie własnego portretu w formie komiksowego rysunku lub odręcznego szkicu jest bardzo proste. Należy tylko pamiętać, aby światło nie oślepiało zbyt mocno soczewki aparatu. Wszystkie opisane powyżej efekty można nałożyć również na materiał wideo.


Na załączonym do wpisu filmiku możecie zobaczyć, jak prezentują się poszczególne efekty nakładane na obraz z kamery iPhone’a. Tak stworzony rysunek lub filmik można zapisać w albumie, wysłać e-mailem do przyjaciela, opublikować bezpośrednio na tablicy naszego Facebooka lub ćwierknąć link do zdjęcia na Twitterze.

Aplikacja ma też kilka ograniczeń. Każda fotka lub filmik przygotowany za pośrednictwem Paper Camera zawiera znak wodny producenta. Oczywiście można się go pozbyć, ale za taką przyjemność trzeba już dopłacić. Część ciekawszych filtrów dostępna jest tylko dla tych użytkowników, którzy zdecydowali się na wykupienie subskrypcji.

Paper Camera to bardzo ciekawa aplikacja, która zwiększa możliwości fotograficzne smartfona lub tabletu. Nie jest to profesjonalne narzędzie do obróbki obrazu, ale efekty jakie można uzyskać, z pewnością przypadną do gustu wielu użytkownikom. Zainteresowanych odsyłam do App Store’a, gdzie aplikację można pobrać teraz bez opłat.

Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Skorzystaj z promocji i zagraj w Jengę na iPadzie Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo! Motion Tennis - gratka dla użytkowników Apple TV Civilization Revolution 2 zadebiutowało w App Store! Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry! Moment - sprawdź, jak mocno jesteś uzależniony od iPhone’a! Premiera Stronghold 3: The Campaigns w App Store. Jest drogi i tylko na iPada! Letnia promocja Electronic Arts - 40 tytułów za dolara w App Store! Fish Out Of Water oraz inne hity Halfbrick Studios za darmo w App Store! Znamy już datę premiery World of Tanks: Blitz! Deus Ex: The Fall na iOS za darmo! Zapomnij jednak o polskim koncie Republique i MultiPonk do pobrania za darmo z App Store Szybki dostęp do zasobów komputera z iPada. Skorzystaj z promocji na Splashtop 2! Trainz Simulator 2 wylądował w App Store Infinity Blade 2 aplikacją tygodnia w App Store. Pobierz grę za darmo! Legendarny Alone in the Dark w App Store! Warner Bros przecenia gry z serii LEGO w App Store! Producenci gier mogą generować promokody na mikrotransakcje Jednodniowa promocja na Flashout 2! Table Tennis Touch - takiego symulatora tenisa stołowego jeszcze nie widzieliście! ProCam XL 2 pomoże zrobić świetne fotki iPadem Ubisoft zapowiedział ANNO: Build An Empire. Szykuje się kolejny mobilny hit? Trzy darmowe aplikacje użytkowe na iOS Wielkanocny przegląd promocji w App Store