Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista

W moim ostatnim wpisie zachwycałem się darmową aplikacją Paper Camera, która pozwala zamienić fotkę w elegancki szkic. Dla tych którzy są jednak nieco bardziej ambitni, mam do polecenia inny program. MyBrushes Pro oferuje znacznie więcej, ale wymaga również odrobinę talentu od użytkownika.

Tablet Apple’a to urządzenie wielofunkcyjne. Doskonale sprawdza się jako odtwarzać filmów lub konsolka do gier. Nadaje się także do celów artystycznych. Wystarczy wspomnieć chociażby polską aplikację Let’s Create! Pottery HD, która pozwala tworzyć wspaniałe ceramiczne dzbanki.


Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zamienić iPada w wirtualną kartkę, a nasz palec w pędzel lub inne narzędzie do rysowania. Wszystko czego potrzebujecie, to odrobinę talentu oraz odpowiednią aplikację, która pozwoli eksplodować waszej kreatywności.

Tak się miło składa, że studio Effectmatrix postanowiło zaoferować użytkowników tabletów z logo nadgryzionego jabłka swój flagowy produkt zupełnie za darmo. Aplikacja nazywa się MyBrushes Pro i pozwala na wybór jednego z 100 narzędzi do rysowania. Do dyspozycji użytkowników oddano różnego rodzaju ołówki, kredki, farby lub markery. Naturalnie każde wybrane narzędzie można odpowiednio dostosować wybierając odpowiedni kształt lub grubość kreski.


Ilość dostępnych funkcji przyprawia o zawrót głowy. Przyznaje się bez bicia, że z większości efektów i funkcji nie potrafiłbym skorzystać. Wierze jednak, że osoby o odpowiednim zacięciu artystycznym wydobędą z MyBrushes Pro znacznie więcej. Wystarczy zerknąć na galerię prac przygotowanych za pomocą aplikacji – niektóre dzieła są naprawdę imponujące.

Trudno mi również wyrokować, czy jest to najlepsza aplikacja tego typu na rynku. Konkurencja jest dość spora. Takie aplikacje jak Paper, ArtSet czy polskie ArtStudio cieszą się dość dużą popularnością. Jedno jest jednak pewne. W chwili obecnej MyBrushes Pro jest dostępny do pobrania za darmo, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić jego zalety i wady samemu.

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Paper Camera zupełnie za darmo z App Store! Skorzystaj z promocji i zagraj w Jengę na iPadzie Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo! Motion Tennis - gratka dla użytkowników Apple TV Civilization Revolution 2 zadebiutowało w App Store! Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry! Moment - sprawdź, jak mocno jesteś uzależniony od iPhone’a! Premiera Stronghold 3: The Campaigns w App Store. Jest drogi i tylko na iPada! Letnia promocja Electronic Arts - 40 tytułów za dolara w App Store! Fish Out Of Water oraz inne hity Halfbrick Studios za darmo w App Store! Znamy już datę premiery World of Tanks: Blitz! Deus Ex: The Fall na iOS za darmo! Zapomnij jednak o polskim koncie Republique i MultiPonk do pobrania za darmo z App Store Szybki dostęp do zasobów komputera z iPada. Skorzystaj z promocji na Splashtop 2! Trainz Simulator 2 wylądował w App Store Infinity Blade 2 aplikacją tygodnia w App Store. Pobierz grę za darmo! Legendarny Alone in the Dark w App Store! Warner Bros przecenia gry z serii LEGO w App Store! Producenci gier mogą generować promokody na mikrotransakcje Jednodniowa promocja na Flashout 2! Table Tennis Touch - takiego symulatora tenisa stołowego jeszcze nie widzieliście! ProCam XL 2 pomoże zrobić świetne fotki iPadem Ubisoft zapowiedział ANNO: Build An Empire. Szykuje się kolejny mobilny hit? Trzy darmowe aplikacje użytkowe na iOS