Pou do pobrania za darmo z App Store!

Pou to prawdziwy fenomen na rynku aplikacji mobilnych. Dla jednych jest to ukochana gra, dla innych powód do szyderstwa. Jedni widzą w głównym bohaterze ziemniaka, jeszcze inni otwarcie przyznają że jest to wirtualna kupa. Jak jest naprawdę? Możecie przekonać się o tym sami korzystając z chwilowej promocji.

Miliony pobranych kopii z Google Play oraz App Store plasują Pou na równi z takimi tytułami jak Angry Birds, Fruit Ninja czy Cut the Rope. Dzieło Paula Salameha w szczycie swojej popularności pobierane było przez ponad 300 tysięcy użytkowników dziennie. Część prasy zgodnie okrzyknęła Pou współczesnym odpowiednikiem Tamagochi.


Głównym zadaniem gracza jest opieka nad swoim pupilem. Musimy go karmić, kąpać oraz bawić się z nim. Oczywiście zadowolony i nakarmiony Pou rośnie i zdobywa kolejne poziomy. Każdy następny level zabawy odblokowuje nowe tapety oraz stroje. Tylko zatem od użytkownika aplikacji zależy w jaki sposób zadba o swojego Pou.

Pou jest dużo ciekawszy aniżeli Tamagochi. Wszystko dzięki sali zabaw, w której nie dość, że zarabiamy wirtualne monety, to jeszcze mamy szansę na dobrą zabawę. Mini gierki w które możemy zagrać stylizowane są na takich hitach jak Doodle Jump lub Bejeweled. Wspomniane monety możemy wydawać w wirtualnym sklepiku na nowe przedmioty. Naturalnie można skorzystać także z rozbudowanego systemu mikrotransakcji.

Promocja na Pou potrwa zaledwie dwa dni, więc macie czas tylko do jutra, aby zdecydować się na pobranie aplikacji z App Store. Dajcie znać w komentarzu pod wpisem, czy opieka nad ziemniakiem tudzież kupą przypadła Wam do gustu.

Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Ulotka z datą premiery i cenami iPhone 6? Płatna wersja VLC Streamera do pobrania za darmo z App Store! Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista Paper Camera zupełnie za darmo z App Store! Skorzystaj z promocji i zagraj w Jengę na iPadzie Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo! Motion Tennis - gratka dla użytkowników Apple TV Civilization Revolution 2 zadebiutowało w App Store! Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry! Moment - sprawdź, jak mocno jesteś uzależniony od iPhone’a! Premiera Stronghold 3: The Campaigns w App Store. Jest drogi i tylko na iPada! Letnia promocja Electronic Arts - 40 tytułów za dolara w App Store! Fish Out Of Water oraz inne hity Halfbrick Studios za darmo w App Store! Znamy już datę premiery World of Tanks: Blitz! Deus Ex: The Fall na iOS za darmo! Zapomnij jednak o polskim koncie Republique i MultiPonk do pobrania za darmo z App Store Szybki dostęp do zasobów komputera z iPada. Skorzystaj z promocji na Splashtop 2! Trainz Simulator 2 wylądował w App Store Infinity Blade 2 aplikacją tygodnia w App Store. Pobierz grę za darmo! Legendarny Alone in the Dark w App Store! Warner Bros przecenia gry z serii LEGO w App Store! Producenci gier mogą generować promokody na mikrotransakcje Jednodniowa promocja na Flashout 2! Table Tennis Touch - takiego symulatora tenisa stołowego jeszcze nie widzieliście!