Flappy Birds Family opublikowane w Amazon Appstore!

Wydarzeniem tego weekendu była premiera gry Flappy Birds Family w Amazon Appstore. Nie, nie chodzi o kolejny klon tej popularnej zręcznościówki. Dzieło Donga Nguyena wróciło na rynek w nieco zmienionej formie i jak na razie jest dostępne na wyłączność dla użytkowników Amazon Fire TV.

Gdybym miał podsumować rok 2014 już w sierpniu to z pewnością jednym z tematów takiego artykułu byłoby Flappy Bird. Stworzona przez wietnamskiego programistę gra zyskała ogromną popularność, by po chwil zniknąć z rynku przytłaczając sławą swojego twórcę. Nieco więcej o tej sprawie możecie przeczytać w rozważaniach Mirona.


Od tamtej pory fani oraz branżowa prasa wyczekują powrotu gry na rynek. Pierwsze światełko w tunelu właśnie zamigotało. Dong Nguyen postanowił bowiem opublikować Flappy Birds Family w Amazon Appstore jako exclusive dla Amazon Fire TV. Czy będzie to tytuł, który spowoduje wzrost sprzedaży przystawki do telewizorów?

Śmiem wątpić, prawdą jest jednak, że gra spisuje się doskonale na Fire TV. Co ciekawe, do grania nie wykorzystuje się dołączonego do zestawu pada. Zamiast rytmicznego stukania w ekran, użytkownicy wciskają jeden przycisk na pilocie. Poziom trudności pozostaje bez zmian, dotarcie do piątej rury to już niemały wyczyn.


Na razie nie wiadomo czy i kiedy Flappy Birds Family trafi na urządzenia mobilne. Jeżeli jesteście użytkownikami Amazon Fire TV (wydatek 100 dolarów) to grę możecie pobrać za darmo z Amazon Appstore. Pozostałych czytelników odsyłam do mojego artykułu z listą dostępnych klonów Flappy Bird.

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Appshaker Komórkomanii #92 - Call of Duty Strike Team, Leo's Fortune, GameBench i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Atlas Web Browser, Teenage Mutant Ninja Turtles i Collateral Bladelords Fighting Revolution - przyjemna bijatyka na iPhone’a od polskiego producenta Heroes of Might and Magic 3 i Disciples 2 na Androidzie? To możliwe dzieki ExaGear Wkrótce zobaczymy samochody rodem z "Nieustraszonego" Lionsgate wchodzi na rynek gier mobilnych Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Dino Hunter, Batman Arkham Origins i LeanDroid Angry Birds Transformers coraz bliżej. Jest już pierwszy zwiastun The King of Fighters 98 wylądowało w Google Play oraz App Store Appshaker Komórkomanii #91 - Knock-Knock, Cardboard, Rise of Glory i inne Dorwałeś Modern Combat 5 przed premierą? Uważaj, bo czeka cie ban! Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: tapety z LG G3, Cyanogen Gallery i Dragon Finga FotoSwipe czyli fotograficzna aplikacji, której warto się przyjrzeć. Breach & Clear do pobrania za darmo z App Store Appshaker Komórkomanii #90 - E-Food, Spy vs Spy, The Rythm Of Fighters i inne Dostęp zdalny i aplikacje mobilne – inteligentny budynek zawsze pod kontrolą Sonic Jump Fever wystarcza na kilka minut zabawy Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: INDY 500, Leo's Fortune i CCleaner Appshaker Komórkomanii #89 - Abyss Attack, BIG Launcher i inne Reckless Racing 3 oficjalnie zapowiedziany! Znamy już datę premiery Modern Combat 5 Oldify 2 - zabawny program do postarzania fotek Ile warty będzie rynek gier mobilnych w 2016? Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Aviate, tapety z Androida L i Castle of Illusion

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u