Dwie ciekawe promocje z App Store

Okres wakacyjny nie sprzyja wysypowi ciekawych tytułów na rynku gier mobilnych. Trudno również o dobre promocje, skoro większość (graczy i producentów) skoncentrowana jest na wypoczynku. Od czasu do czasu pojawiają się jednak propozycje o których warto wspomnieć. Dzisiaj pojawiły się dwie takie oferty.

Pierwsza z nich to przecena do zera gry Order & Chaos Online. Zamiast płacić sześć euro za grę, teraz ten tytuł możecie mieć zupełnie za darmo. Druga promocja o której chciałem Wam wspomnieć dotyczy Deus Ex: The Fall. Tutaj cena spadła również z sześciu euro, ale zatrzymała się na 89 euro centach. Poniżej znajdziecie krótkie informacje na temat tych dwóch gier wraz z oficjalnymi trailerami. Tytuły dla waszej wygody podlinkowałem do App Store’a. Miłego grania!

Order & Chaos Online

Order and Chaos Online to gra MMORPG przygotowana przez studio Gameloft. Złośliwi twierdzą, że to idealna kopia World of Warcraft przeznaczona na komórki. Niezależnie od tego, czy pomysł był świeży czy nie, gra odniosła spektakularny sukces. Szybko stała się najlepszą grą tego typu na smartfony i tablety.

W grze dostępnych jest ponad 500 różnych questów, 600 przeciwników i 2000 różnych przedmiotów dla graczy. Jakiś czas temu Gameloft wzbogacił swój flagowy tytuł o PvP areny, na których można walczyć wraz z członkami gildii przeciwko innym bractwom. Warto dodać, że francuski gigant branży mobile traktuje Order and Chaos Online bardzo prestiżowo. Tytuł był bardzo często aktualizowany i optymalizowany pod kątem nowych urządzeń z Retiną na pokładzie. Gra wspiera także pada Duo Gamer który znacznie ułatwia zabawę.

Deus Ex: The Fall

W The Fall akcja toczy się w 2027 roku. Światem rządzą wielkie korporacje, które dostarczają na rynek lekarstwa niezbędne dla zmodyfikowanych (implanty, biowszczepy) ludzi. Gracz wciela się w postać Bena Saxona, który – podobnie jak reszta mieszkańców – ma mechaniczne części ciała. Były członek jednostki antyterrorystycznej próbuje odkryć prawdę o działalności koncernów i dostarczanym na rynek specyfiku.

Deus Ex: The Fall to miks kilku gatunków. Można sobie postrzelać, chować się za osłonami lub ulepszać bohatera, jak w grach RPG. Są również elementy zręcznościowe (otwieranie zamków) oraz wątki poboczne. To action shooter w doskonałej oprawie audiowizualnej, który wyznacza możliwości obecnych smartfonów oraz tabletów.

Zobacz również: Techgadka: rozczarowania 2014 roku

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store! Ulotka z datą premiery i cenami iPhone 6? Płatna wersja VLC Streamera do pobrania za darmo z App Store! Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista Paper Camera zupełnie za darmo z App Store! Skorzystaj z promocji i zagraj w Jengę na iPadzie Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo! Motion Tennis - gratka dla użytkowników Apple TV Civilization Revolution 2 zadebiutowało w App Store! Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry! Moment - sprawdź, jak mocno jesteś uzależniony od iPhone’a! Premiera Stronghold 3: The Campaigns w App Store. Jest drogi i tylko na iPada! Letnia promocja Electronic Arts - 40 tytułów za dolara w App Store! Fish Out Of Water oraz inne hity Halfbrick Studios za darmo w App Store! Znamy już datę premiery World of Tanks: Blitz! Deus Ex: The Fall na iOS za darmo! Zapomnij jednak o polskim koncie Republique i MultiPonk do pobrania za darmo z App Store Szybki dostęp do zasobów komputera z iPada. Skorzystaj z promocji na Splashtop 2! Trainz Simulator 2 wylądował w App Store Infinity Blade 2 aplikacją tygodnia w App Store. Pobierz grę za darmo! Legendarny Alone in the Dark w App Store!