EPOCH 2 za darmo w App Store

Zarówno pierwsza jak i druga część tego trójwymiarowego shootera zyskała niemałą popularność w App Store. Co ciekawe, dzieło Uppercut Games największe sukcesy świeciło w naszym rodzimym sklepie z aplikacjami. Jeżeli przegapiliście poprzednie obniżki, to teraz w EPOCH 2 możecie zagrać za darmo.

W EPOCH 2, podobnie jak w części pierwszej, gracz wciela się w rolę tytułowego robota. Musi dotrzeć do księżniczki Amelii i zapewnić jej ochronę. Co ciekawe, Amelia nie jest bierną postacią: odgrywa zaskakującą rolę w całej historii. Warstwa fabularna sequela to najmocniejsza strona tego tytułu.


Oprawa graficzna stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Wprawdzie od premiery w sklepie Apple’a minęło już sporo czasu, ale gra wygląda doskonale na nowych urządzeniach z logo nadgryzionego jabłka. Gra powstała na silniku Unreal Engine 3, którego możliwości mogliście podziwiać chociażby w wydanym jakiś czas temu Infinity Blade 3.

Rozgrywka nawiązuje do dzieła Epic Games. Oprócz standardowej strzelanki są także elementy zręcznościowe, które wykorzystują system gestów do obsługi postaci. Przygotujcie się zatem na intensywną dawkę akcji w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez roboty.

Koszt zakupu EPOCH 2 w App Store to 4,49 euro. Trzeba przyznać, że to wysoka cena. Obecnie jednak trwa promocja i grę możecie pobrać bez opłat. Niestety mam też złą wiadomość, użytkownicy iPadów pierwszej generacji oraz iPhone'ów 4 w dzieło Uppercut Games nie zagrają.

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store! Ulotka z datą premiery i cenami iPhone 6? Płatna wersja VLC Streamera do pobrania za darmo z App Store! Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista Paper Camera zupełnie za darmo z App Store! Skorzystaj z promocji i zagraj w Jengę na iPadzie Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo! Motion Tennis - gratka dla użytkowników Apple TV Civilization Revolution 2 zadebiutowało w App Store! Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry! Moment - sprawdź, jak mocno jesteś uzależniony od iPhone’a! Premiera Stronghold 3: The Campaigns w App Store. Jest drogi i tylko na iPada! Letnia promocja Electronic Arts - 40 tytułów za dolara w App Store! Fish Out Of Water oraz inne hity Halfbrick Studios za darmo w App Store! Znamy już datę premiery World of Tanks: Blitz! Deus Ex: The Fall na iOS za darmo! Zapomnij jednak o polskim koncie Republique i MultiPonk do pobrania za darmo z App Store Szybki dostęp do zasobów komputera z iPada. Skorzystaj z promocji na Splashtop 2! Trainz Simulator 2 wylądował w App Store