Czwarta odsłona Sentinela wylądowała w App Store

Według ostatniego raportu Flurry, gry z kategorii Tower Defense to domena facetów. Mam jednak cichą nadzieję, że czwarta odsłona Sentinela rozgrywająca się w kosmicznym uniwersum przypadnie do gustu również paniom. Niestety, cena gry nie jest zbyt zachęcająca.

Dobry Tower Defense nie musi być stworzony na silniku Unreal Engine 3, aby przykuć uwagę fanów tego typu rozgrywki. Jako przykład niech posłuży polskie Jelly Defense, które podbiło App Store ciekawym pomysłem na żelkową fabułę. Sentinel 4: Dark Star z kolei opiera się na sprawdzonym kosmicznym motywie.


Zasady zabawy są proste. Gracz musi powstrzymać kolejne fale przeciwników poprzez ustawianie wież obronnych lub innych utrudnień na drodze, po której się oni poruszają. Trzeba korzystać ze zdolności bojowych przywódcy, ulepszać obronę oraz używać różnego rodzaju power-upów. Zerknijcie na dołączony do wpisu materiał wideo, aby zobaczyć, na czym polega rozgrywka.

Główna kampania składa się z 26 unikatowych misji. W każdej z nich można przygotować obronę składającą się z wielu rodzajów wieżyczek obronnych. Do tego dochodzą drony, bomby atomowe oraz wsparcie wprost z orbitalnych stacji kosmicznych. Każda plansza z kampanii wykorzystana została również w trybie endless.

Jak przystało na produkt premium, aplikacja wspiera dodatkowymi pikselami urządzenia wyposażone w wyświetlacz Retina oraz gromadzi statystyki w usłudze Game Center. Pewien niesmak pozostawia tylko wygórowana moim zdaniem cena gry. Koszt pobrania aplikacji z App Store to 4,49 euro. Premiera na Androida jeszcze w tym roku. Miłego grania!

Zobacz również: Appshaker 99

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Kobiety wydają więcej pieniędzy na gry mobilne niż mężczyźni! Appshaker Komórkomanii #93 - Modern Combat 5, Teenage Mutant Ninja Turtles,PF Nawigacja i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The King of Fighters '98, Launcher Google Now i Re-Volt 2: Multiplayer Godus - najnowsze dzieło Petera Molyneux pojawiło się w App Store XCOM The Board Game - planszówka która wymaga mobilnej aplikacji do grania Flappy Birds Family opublikowane w Amazon Appstore! Appshaker Komórkomanii #92 - Call of Duty Strike Team, Leo's Fortune, GameBench i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Atlas Web Browser, Teenage Mutant Ninja Turtles i Collateral Bladelords Fighting Revolution - przyjemna bijatyka na iPhone’a od polskiego producenta Heroes of Might and Magic 3 i Disciples 2 na Androidzie? To możliwe dzieki ExaGear Wkrótce zobaczymy samochody rodem z "Nieustraszonego" Lionsgate wchodzi na rynek gier mobilnych Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Dino Hunter, Batman Arkham Origins i LeanDroid Angry Birds Transformers coraz bliżej. Jest już pierwszy zwiastun The King of Fighters 98 wylądowało w Google Play oraz App Store Appshaker Komórkomanii #91 - Knock-Knock, Cardboard, Rise of Glory i inne Dorwałeś Modern Combat 5 przed premierą? Uważaj, bo czeka cie ban! Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: tapety z LG G3, Cyanogen Gallery i Dragon Finga FotoSwipe czyli fotograficzna aplikacji, której warto się przyjrzeć. Breach & Clear do pobrania za darmo z App Store Appshaker Komórkomanii #90 - E-Food, Spy vs Spy, The Rythm Of Fighters i inne Dostęp zdalny i aplikacje mobilne – inteligentny budynek zawsze pod kontrolą Sonic Jump Fever wystarcza na kilka minut zabawy Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: INDY 500, Leo's Fortune i CCleaner

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia