Drukowanie 3D w Infinity Blade 3

Drukarki 3D mogą dzisiaj wydrukować niemal dowolny trójwymiarowy model, który człowiek potrafi sobie wyobrazić. Karabin maszynowy, prototyp nowego silnika lub komponenty do rakiety kosmicznej. Oczywiście drukowanie 3D pozwala również stworzyć prostsze rzeczy takie jak breloczek do kluczy, obudowę na smartofna lub figurkę postaci z gry Infinity Blade 3.

Drukowanie 3D w aplikacjach mobilnych nie jest niczym nowym. Na rynku jest już sporo programów pozwalających wydrukować własne dzieła. Wystarczy wspomnieć o 123D Creature czy chociażby o polskim Let’s Create! Pottery HD. Infinity Blade 3 to jednak pierwsza gra akcji, która zaoferowała możliwość wydrukowania własnej postaci.

Najnowsza aktualizacja wprowadziła do gry moduł drukowania 3D. Dzięki współpracy z firmą Sandboxr, każdy z graczy może zamówić trójwymiarową kopie swojego bohatera z gry. Tylko od nas zależy w jaki ekwipunek figurka będzie wyposażona oraz w jakiej pozie bojowej otrzymamy nasze zamówienie.

Na powyższym materiale wideo możecie zobaczyć kulisy drukowania takiej figurki. Całość robi bardzo pozytywne wrażenie. Jedyną przeszkodą wydaje się być cena. W zależności od wybranego modelu oraz kolorów, cena zamówienia zawiera się w przedziale od 25 do 100 dolarów. Jeżeli temat wydał się Wam ciekawy, to więcej informacji znajdziecie w Infinity Blade 3.

Zobacz również: Jak bezpiecznie korzystać z przeglądarki?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: F18 Carrier Landing II, Crazy Taxi: City Rush i Dziobaq Zgodnie z oczekiwaniami RollerCoaster Tycoon 4 przechodzi na model freemium Czwarta odsłona Sentinela wylądowała w App Store Kobiety wydają więcej pieniędzy na gry mobilne niż mężczyźni! Appshaker Komórkomanii #93 - Modern Combat 5, Teenage Mutant Ninja Turtles,PF Nawigacja i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The King of Fighters '98, Launcher Google Now i Re-Volt 2: Multiplayer Godus - najnowsze dzieło Petera Molyneux pojawiło się w App Store XCOM The Board Game - planszówka która wymaga mobilnej aplikacji do grania Flappy Birds Family opublikowane w Amazon Appstore! Appshaker Komórkomanii #92 - Call of Duty Strike Team, Leo's Fortune, GameBench i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Atlas Web Browser, Teenage Mutant Ninja Turtles i Collateral Bladelords Fighting Revolution - przyjemna bijatyka na iPhone’a od polskiego producenta Heroes of Might and Magic 3 i Disciples 2 na Androidzie? To możliwe dzieki ExaGear Wkrótce zobaczymy samochody rodem z "Nieustraszonego" Lionsgate wchodzi na rynek gier mobilnych Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Dino Hunter, Batman Arkham Origins i LeanDroid Angry Birds Transformers coraz bliżej. Jest już pierwszy zwiastun The King of Fighters 98 wylądowało w Google Play oraz App Store Appshaker Komórkomanii #91 - Knock-Knock, Cardboard, Rise of Glory i inne Dorwałeś Modern Combat 5 przed premierą? Uważaj, bo czeka cie ban! Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: tapety z LG G3, Cyanogen Gallery i Dragon Finga FotoSwipe czyli fotograficzna aplikacji, której warto się przyjrzeć. Breach & Clear do pobrania za darmo z App Store Appshaker Komórkomanii #90 - E-Food, Spy vs Spy, The Rythm Of Fighters i inne

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u