Zerknij na kolejną grę twórcy Flappy Birds

Dong Nguyen na stałe przeszedł do historii branży gier mobilnych. Jako pierwszy bowiem usunął ze sklepu aplikację, która przynosiła mu dochód w wysokości 50 tysięcy dolarów dziennie. Trochę wody w rzekach upłynęło od tego czasu. Dong przemyślał sporo spraw i jednak zdecydował się na zarabianie grubego szmalu.

Oficjalnie we Flappy Birds mogą zagrać tylko użytkownicy Amazon Fire TV i nic nie zapowiada rychłego powrotu gry Donga Nguyena do Google Play lub App Store. Poniekąd wiadomo już dlaczego jest jak jest. Otóż wietnamski programista pracował nad zupełnie nową grą dla miłośników ekstremalnego stukania palcem w ekran.

Swing Copters (tak nazywa się nowe dziecko Nguyena) nie różni się zbytnio od Flappy Birds. Sterowanie pozostaje niezmienne, nadal musimy stukać rytmicznie palcem w ekran telefonu lub tabletu, aby osiągać lepsze wyniki od znajomych. Gra jest tak samo krótka i tak samo ekstremalnie frustrująca jak jej poprzedniczka.

W porównaniu do Flappy Birds zaobserwować można dwie zasadnicze różnice. Po pierwsze, miejsce sympatycznego ptaszka zajął mały helikopterek. Po drugie, ekran nie przesuwa się już z lewej do prawej strony jak ma to miejsce w klasycznych side-scrollerach. Tym razem akcje będziemy obserwować z dołu do góry jak w Doodle Jump. Ot i cała zmiana.

Jeżeli panowie z Touch Arcade się nie mylą, to Swing Copters pojawi się w App Store już 21 sierpnia. Nie wiadomo czy Nguyen w tym samym czasie opublikuje również wersję na androida. Wiadomo natomiast, że aplikację będzie można pobrać za darmo. Gra będzie zawierała reklamy oraz jedną mikrostransakcję która pozwoli kupić blokadę na wyświetlanie reklam. Szykuje się kolejny sukces?

Zobacz również: Appshaker 103

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Na Windows Phone wciąż brakuje aplikacji? Drukowanie 3D w Infinity Blade 3 Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: F18 Carrier Landing II, Crazy Taxi: City Rush i Dziobaq Zgodnie z oczekiwaniami RollerCoaster Tycoon 4 przechodzi na model freemium Czwarta odsłona Sentinela wylądowała w App Store Kobiety wydają więcej pieniędzy na gry mobilne niż mężczyźni! Appshaker Komórkomanii #93 - Modern Combat 5, Teenage Mutant Ninja Turtles,PF Nawigacja i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The King of Fighters '98, Launcher Google Now i Re-Volt 2: Multiplayer Godus - najnowsze dzieło Petera Molyneux pojawiło się w App Store XCOM The Board Game - planszówka która wymaga mobilnej aplikacji do grania Flappy Birds Family opublikowane w Amazon Appstore! Appshaker Komórkomanii #92 - Call of Duty Strike Team, Leo's Fortune, GameBench i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Atlas Web Browser, Teenage Mutant Ninja Turtles i Collateral Bladelords Fighting Revolution - przyjemna bijatyka na iPhone’a od polskiego producenta Heroes of Might and Magic 3 i Disciples 2 na Androidzie? To możliwe dzieki ExaGear Wkrótce zobaczymy samochody rodem z "Nieustraszonego" Lionsgate wchodzi na rynek gier mobilnych Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Dino Hunter, Batman Arkham Origins i LeanDroid Angry Birds Transformers coraz bliżej. Jest już pierwszy zwiastun The King of Fighters 98 wylądowało w Google Play oraz App Store Appshaker Komórkomanii #91 - Knock-Knock, Cardboard, Rise of Glory i inne Dorwałeś Modern Combat 5 przed premierą? Uważaj, bo czeka cie ban! Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: tapety z LG G3, Cyanogen Gallery i Dragon Finga FotoSwipe czyli fotograficzna aplikacji, której warto się przyjrzeć.

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u