Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a!

W sklepie z aplikacjami Apple’a promocje mają różny charakter i czas trwania. Z niektórych ofert można skorzystać tylko przez kilkanaście godzin. Obniżka ceny do zera za aplikację Audiko Ringtones PRO należy właśnie do tego typu promocji. Pospieszcie się, bo to najlepszy program do tworzenia dzwonków na iPhone’a.

Czy wy też tak macie, że znajomi przychodzą do Was z telefonem i prośbą zarazem? Większość moich koleżanek po zakupie iPhone’a zaraz dzwoniła z pytaniem jak wrzucić dzwonek na telefon. Oczywiście można dzwonki kupić w App Store, ale jak nie chce się płacić to z pomocą przychodzi aplikacja Audiko.


Po pobraniu aplikacji, program sprawdzi jakie pliki muzyczne znajdują się w pamięci naszego iPhone’a i pozwoli przygotować nam z niego dzwonek. Użytkownik może wyciąć dowolny fragment piosenki (maksymalnie 30 sekund) ustawiając przyciszenie na wejściu i wyjściu nowego utworu. Po kilku chwilach dzwonek zapisuje się w bazie aplikacji jako plik m4r.

Po stworzeniu pierwszego dzwonka można przeglądać inne propozycje, podobne tematycznie do stworzonego przez nas pliku. W taki sposób można dotrzeć do ponad 10 milionów różnych utworów. Brakuje jednak klasycznej wyszukiwarki kontekstowej, która ułatwiłaby przeczesywanie bazy.


Następnie zamykamy aplikację i synchronizujemy iPhone’a z iTunes. W aplikacjach odnajdujemy Audiko. W ustawieniach wyświetlą się wszystkie nasze dzwonki które można zapisać na pulpicie oraz dorzucić do sekcji dzwonki. Po drugiej synchronizacji wybrane przez nas dzwonki są dostępne do odsłuchania na telefonie.

Cóż, nie jest to najprostsza procedura (wymaga podpięcia telefonu do komputera) ale dla chcącego nic trudnego. Jeżeli temat wydał się Wam ciekawy, to Audiko Ringtones PRO jest w tej chwili do pobrania za darmo z App Store. Promocja potrwa tylko kilka godzin, więc wybaczcie jeżeli nie załapaliście się na obniżkę.

Zobacz również: Appshaker 2 #5 - gry i aplikacje na Androida

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store! Ulotka z datą premiery i cenami iPhone 6? Płatna wersja VLC Streamera do pobrania za darmo z App Store! Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista Paper Camera zupełnie za darmo z App Store! Skorzystaj z promocji i zagraj w Jengę na iPadzie Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo! Motion Tennis - gratka dla użytkowników Apple TV Civilization Revolution 2 zadebiutowało w App Store! Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry! Moment - sprawdź, jak mocno jesteś uzależniony od iPhone’a! Premiera Stronghold 3: The Campaigns w App Store. Jest drogi i tylko na iPada! Letnia promocja Electronic Arts - 40 tytułów za dolara w App Store! Fish Out Of Water oraz inne hity Halfbrick Studios za darmo w App Store! Znamy już datę premiery World of Tanks: Blitz! Deus Ex: The Fall na iOS za darmo! Zapomnij jednak o polskim koncie Republique i MultiPonk do pobrania za darmo z App Store Szybki dostęp do zasobów komputera z iPada. Skorzystaj z promocji na Splashtop 2!