Hitman GO tanieje w App Store. Warto skorzystać z promocji!

Wyczekiwana przez sporą liczbę fanów strategia turowa z Agentem 47 w roli głównej odstraszała wysoką ceną w dniu premiery. Ten problem jednak właśnie zniknął wraz z najnowszą promocją w App Store. Zdecydowanie warto skorzystać z takiej oferty.

Za produkcję gry odpowiada mały zespół stworzony z pracowników Square Enix Montreal, którego zadaniem było przygotowanie rewelacyjnej strategii turowej. Hitman GO pod względem mechaniki znacznie odbiega od tego, co widzieliśmy w innych grach z tej serii.


Główna plansza przypomina szachownicę, po której poruszają się osobliwe pionki. Zarówno Agent 47, jak i jego przeciwnicy są figurkami. Zadaniem gracza jest takie przesuwanie Hitmana, aby nie natrafił on na pole zajęte przez bandziorów. Oczywiście rozgrywkę urozmaicają pola specjalne, które pozwalają korzystać z arsenału Agenta 47.

Tylko od gracza zależy, czy dostępne 68 poziomów przejdzie na jedną czy na trzy gwiazdki. W każdym etapie są wymagania (liczba ruchów, brak trupów, zabranie specjalnej walizki) do spełnienia. Tylko od nas zależy zatem, czy plansze będziemy pokonywać dyskretnie czy z przytupem i przy użyciu broni palnej.


Na uwagę zasługuje nietuzinkowa oprawa graficzna, stylizowana na grę planszową. Mapy przypominają dioramę, którą można oglądać z dowolnej strony. Całość prezentuje się okazale, oczywiście pod warunkiem, że macie minimum iPada 2 lub iPhone’a 4.

W dniu premiery Hitman GO kosztował niecałe 4,5 euro. Studio Square Enix zdecydowało się jednak obniżyć cenę gry do 1,79 euro w App Store. Promocja potrwa tylko do najbliższej niedzieli. Co ciekawe, za taką samą kwotę można pobrać grę także z Google Play. Miłośnicy dobrych turówek oraz fani Agenta 47 nie powinni takiej promocji przegapić

Zobacz również: Appshaker 102

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: aplikacje, których używam - aktualizacja Swing Copters - nowa gra twórcy Flappy Bird już jest Używasz iPhone'a lub iPada? Możesz już robić 360-stopniowe panoramy à la Street View Na Windows Phone wciąż brakuje aplikacji? Zerknij na kolejną grę twórcy Flappy Birds Drukowanie 3D w Infinity Blade 3 Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: F18 Carrier Landing II, Crazy Taxi: City Rush i Dziobaq Zgodnie z oczekiwaniami RollerCoaster Tycoon 4 przechodzi na model freemium Czwarta odsłona Sentinela wylądowała w App Store Kobiety wydają więcej pieniędzy na gry mobilne niż mężczyźni! Appshaker Komórkomanii #93 - Modern Combat 5, Teenage Mutant Ninja Turtles,PF Nawigacja i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The King of Fighters '98, Launcher Google Now i Re-Volt 2: Multiplayer Godus - najnowsze dzieło Petera Molyneux pojawiło się w App Store XCOM The Board Game - planszówka która wymaga mobilnej aplikacji do grania Flappy Birds Family opublikowane w Amazon Appstore! Appshaker Komórkomanii #92 - Call of Duty Strike Team, Leo's Fortune, GameBench i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Atlas Web Browser, Teenage Mutant Ninja Turtles i Collateral Bladelords Fighting Revolution - przyjemna bijatyka na iPhone’a od polskiego producenta Heroes of Might and Magic 3 i Disciples 2 na Androidzie? To możliwe dzieki ExaGear Wkrótce zobaczymy samochody rodem z "Nieustraszonego" Lionsgate wchodzi na rynek gier mobilnych Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Dino Hunter, Batman Arkham Origins i LeanDroid Angry Birds Transformers coraz bliżej. Jest już pierwszy zwiastun The King of Fighters 98 wylądowało w Google Play oraz App Store

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia