Promocja na Alien Shootera w App Store

Alien Shooter to niskobudżetowa zręcznościówka, która pojawiła się na rynku gier PC w 2003 roku. Zabawa w masową eliminację obcych spodobała się graczom, co zaowocowało wydaniem drugiej części. Po kilkunastu latach przerwy tytuł trafił także na urządzenia mobilne. Dzisiaj możecie przetestować jeden z klasyków zupełnie za darmo.

Alien Shooter — The Beginning to rozbudowana gra, która nawiązuje do popularnej kilka lat temu strzelanki z obcymi w tle. Wzbogacono ją o elementy typowe dla gatunku RPG. Gracz wciela się w postać świetnie wyszkolonego żołnierza, który musi stawić czynny opór hordom kosmitów. Przybysze z kosmosu za cel obrali sobie gatunek ludzki.


Od strony technicznej gra przypomina takie strzelanki jak iDracula czy Minigore. Lewa gałka służy do sterowania postacią, a prawą celuje się w przeciwników. Nasz bohater (zarówno mężczyzna, jak i kobieta) obraca się swobodnie wokół własnej osi niczym robot. Podczas zabawy zbiera się amunicję oraz apteczki uzupełniające energię życiową.

Grafika z pewnością nie powala na kolana. Szczególnie na urządzeniach z Retiną nie ma czym się zachwycać. Grywalność jest natomiast niesamowita – Alien Shooter The Beginning potrafi wciągnąć na kilka dłuższych chwil. Warto spróbować swoich sił, dopóki gra jest dostępna do pobrania za darmo.

Zobacz również: Techgadka: rozczarowania 2014 roku

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store! Ulotka z datą premiery i cenami iPhone 6? Płatna wersja VLC Streamera do pobrania za darmo z App Store! Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista Paper Camera zupełnie za darmo z App Store! Skorzystaj z promocji i zagraj w Jengę na iPadzie Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo! Motion Tennis - gratka dla użytkowników Apple TV Civilization Revolution 2 zadebiutowało w App Store! Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry! Moment - sprawdź, jak mocno jesteś uzależniony od iPhone’a! Premiera Stronghold 3: The Campaigns w App Store. Jest drogi i tylko na iPada! Letnia promocja Electronic Arts - 40 tytułów za dolara w App Store! Fish Out Of Water oraz inne hity Halfbrick Studios za darmo w App Store! Znamy już datę premiery World of Tanks: Blitz! Deus Ex: The Fall na iOS za darmo! Zapomnij jednak o polskim koncie Republique i MultiPonk do pobrania za darmo z App Store