Angry Birds Stella pojawi się na rynku 4 września!

Kampania reklamowa nowej gry studia Rovio właśnie wkroczyła w decydującą fazę. Przez kilka najbliższych dni będziemy zalewani potokiem informacji na temat Angry Birds Stella. Premierę wyznaczono na 4 września, czy warto czekać?

To będzie już dziesiąta gra z serii Angry Birds która trafi na rynek. Chociaż sama rozgrywka będzie nawiązywać do oryginalnej odsłony Wściekłych Ptaków, w grze znajdziemy zupełnie nową linię ptaszków do zagrania.

Główną bohaterką gry będzie tytułowa Stella, która wraz z grupą przyjaciół (Dahlia, Poppy, Willow, Luca) będzie starała się zaprowadzić porządek na Złotej Wyspie. Rolę czarnego charakteru powierzono Gale, dawnej koleżance Stelli. Gale wraz z armią podstępnych świń będzie starała się uprzykrzyć życie zżytej ze sobą grupie przyjaciół.


Każda z przyjaciółek Stelli jak również ona sama będzie dysponować różnymi mocami potrzebnymi do rozwalania mniej lub bardziej trwałych konstrukcji w grze. Standardowo każdego ptaszka najpierw jednak będzie trzeba wystrzelić z procy. Należy oczekiwać sprawdzonego systemu z zaliczaniem poszczególnych plansz na jedną z trzech gwiazdek.

Co ciekawe w listopadzie na antenie ToonsTV zostanie wyemitowany 13 odcinkowy serial Stella, który przybliży graczom relacje panujące pomiędzy postaciami z gry. Każdy z odcinków będzie dostępny on-line jak również wewnątrz każdej gry Angry Birds jaka pojawiła się do tej pory na rynku.

Marketingowe szaleństwo dotyczące Stelli uzupełnią figurki TELEPODS, które na wzór Angry Birds Star Wars będzie można dodać do gry w każdym momencie zabawy. Jak już wspomniałem na wstępie, premierę Angry Birds Stella wyznaczono na 4 września w Google Play, App Store oraz Windows Phone Store.

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

„Taksówkarze wkrótce ruszą na wojnę”. Jak jeździ się z Uber? Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: aplikacje, których używam - aktualizacja Hitman GO tanieje w App Store. Warto skorzystać z promocji! Swing Copters - nowa gra twórcy Flappy Bird już jest Używasz iPhone'a lub iPada? Możesz już robić 360-stopniowe panoramy à la Street View Na Windows Phone wciąż brakuje aplikacji? Zerknij na kolejną grę twórcy Flappy Birds Drukowanie 3D w Infinity Blade 3 Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: F18 Carrier Landing II, Crazy Taxi: City Rush i Dziobaq Zgodnie z oczekiwaniami RollerCoaster Tycoon 4 przechodzi na model freemium Czwarta odsłona Sentinela wylądowała w App Store Kobiety wydają więcej pieniędzy na gry mobilne niż mężczyźni! Appshaker Komórkomanii #93 - Modern Combat 5, Teenage Mutant Ninja Turtles,PF Nawigacja i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The King of Fighters '98, Launcher Google Now i Re-Volt 2: Multiplayer Godus - najnowsze dzieło Petera Molyneux pojawiło się w App Store XCOM The Board Game - planszówka która wymaga mobilnej aplikacji do grania Flappy Birds Family opublikowane w Amazon Appstore! Appshaker Komórkomanii #92 - Call of Duty Strike Team, Leo's Fortune, GameBench i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Atlas Web Browser, Teenage Mutant Ninja Turtles i Collateral Bladelords Fighting Revolution - przyjemna bijatyka na iPhone’a od polskiego producenta Heroes of Might and Magic 3 i Disciples 2 na Androidzie? To możliwe dzieki ExaGear Wkrótce zobaczymy samochody rodem z "Nieustraszonego" Lionsgate wchodzi na rynek gier mobilnych Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Dino Hunter, Batman Arkham Origins i LeanDroid

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u