WWE SuperCard - karcianka o zapaśnikach bije rekordy pobrań

Wydawałoby się, że gry karciane to niszowa kategoria aplikacji. Wystarczy jednak, że tematem przewodnim jednej z nich jest wrestling i wszystko się zmienia jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki. Opublikowana niedawno przez 2K Games gra WWE SuperCard właśnie pobiła firmowy rekord. O co tyle szumu?

Wrestling to pewien rodzaj spektaklu, który największą popularnością cieszy się w Stanach Zjednoczonych. Bazuje on na klasycznych zapasach i wolnej amerykance z współczesnymi dodatkami jak ciosy, chwyty oraz akrobatyczne rzuty. Chociaż publiczność ma wiedzę o tym, że gala jest formą przedstawienia, większość traktuje zmagania pro zapaśników jak prawdziwe sportowe widowisko.


Miłość amerykanów do wrestlingu znalazła odzwierciedlenie również w grze WWE SuperCard. Dzieło 2K Games zostało pobrane ponad 1,5 miliona razy w zaledwie tydzień. To najlepszy wynik w historii firmy na rynku gier mobilnych. Zważywszy na to, że 2K dysponuje takimi markami jak Civilization, Borderlands, XCOM lub seria NBA jest to wynik zaskakujący.

WWE SuperCard nie różni się zbytnio od innych karcianek na rynku. Gracz kompletuje karty zapaśników (ponad 400 zawodników), aby używać ich do pojedynków online. Każda karta opisana jest różnymi statystykami niezbędnymi do przeprowadzania pojedynków. Oczywiście w swojej drużynie można mieć takie gwiazdy jak Hulk Hogan (ten gość się nie starzeje?), John Cena lub Shawn Michaels.

Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo z Google Play oraz App Store. Tuz po chwili można przystąpić do pierwszego turnieju. Oczywiście gra zawiera szereg mikrotranskacji które ułatwiają zabawę. Bogatsi gracze mają prościej, ale nie oznacza to że nie można z nimi wygrać.

Zobacz również: Appshaker 102

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Angry Birds Stella pojawi się na rynku 4 września! „Taksówkarze wkrótce ruszą na wojnę”. Jak jeździ się z Uber? Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: aplikacje, których używam - aktualizacja Hitman GO tanieje w App Store. Warto skorzystać z promocji! Swing Copters - nowa gra twórcy Flappy Bird już jest Używasz iPhone'a lub iPada? Możesz już robić 360-stopniowe panoramy à la Street View Na Windows Phone wciąż brakuje aplikacji? Zerknij na kolejną grę twórcy Flappy Birds Drukowanie 3D w Infinity Blade 3 Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: F18 Carrier Landing II, Crazy Taxi: City Rush i Dziobaq Zgodnie z oczekiwaniami RollerCoaster Tycoon 4 przechodzi na model freemium Czwarta odsłona Sentinela wylądowała w App Store Kobiety wydają więcej pieniędzy na gry mobilne niż mężczyźni! Appshaker Komórkomanii #93 - Modern Combat 5, Teenage Mutant Ninja Turtles,PF Nawigacja i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The King of Fighters '98, Launcher Google Now i Re-Volt 2: Multiplayer Godus - najnowsze dzieło Petera Molyneux pojawiło się w App Store XCOM The Board Game - planszówka która wymaga mobilnej aplikacji do grania Flappy Birds Family opublikowane w Amazon Appstore! Appshaker Komórkomanii #92 - Call of Duty Strike Team, Leo's Fortune, GameBench i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Atlas Web Browser, Teenage Mutant Ninja Turtles i Collateral Bladelords Fighting Revolution - przyjemna bijatyka na iPhone’a od polskiego producenta Heroes of Might and Magic 3 i Disciples 2 na Androidzie? To możliwe dzieki ExaGear Wkrótce zobaczymy samochody rodem z "Nieustraszonego" Lionsgate wchodzi na rynek gier mobilnych

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u