Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra!

Kilka tygodni temu pokazałem Wam obszerny materiał wideo z finalnych beta-testów Bioshocka odkrywając niemal całą prawdę o tym tytule. Jedyne czego wtedy nie byłem pewien to ostateczna cena gry oraz data premiery. Dzieło 2K Games jest już dostępne do pobrania z App Store, ale wasze portfele mogą na tym ucierpieć.

W początkowej fazie, za produkcje gry mieli odpowiadać programiści IG FUN, jednak ostatecznie to chiński oddział studia 2K Games odpowiedzialny jest za przeniesienie Bioshocka na iPady oraz iPhony. Warto przypomnieć, że Bioshock to znana z konsol gra akcji w której główny bohater po kraksie samolotowej ląduje w przestrzeni oceanu, odkrywając pod wodą dziwne miasto Rapture.


Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Natomiast utrzymane w futurystycznym klimacie lokacje podziwiamy dzięki silnikowi Unreal Engine 3. Twórcy gry chwalą się, że dzięki Havok’s Animation Tools udało im się przenieść jeden do jeden całą grę na urządzenia mobilne Apple’a. Oczywiście lekkim modyfikacjom uległa grafika oraz sterowanie, które dostosowano do dotykowych ekranów.

Ile trzeba zapłacić za mobilnego Bioshocka? Koszt pobrania aplikacji z App Store to 14 euro czyli około 60 złotych. Czy siedmioletnia gra, w którą większość graczy miało już okazję zagrać na innych platformach warta jest takich pieniędzy? Moim zdaniem nie, lepiej poczekajcie na przyszłe promocje.

Co ważne jednak, w grę 2K Games nie zagrają użytkownicy iPada 3 lub iPada 2 jak również iPhone’a 4S oraz iPoda touch 5. Wygląda więc na to, że premiera Bioshocka została skierowana do najbogatszych użytkowników urządzeń Apple. Czas pokaże czy był to przemyślany ruch.

Zobacz również: Internet rzeczy czy rzeczy internetu?

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store! Ulotka z datą premiery i cenami iPhone 6? Płatna wersja VLC Streamera do pobrania za darmo z App Store! Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista Paper Camera zupełnie za darmo z App Store! Skorzystaj z promocji i zagraj w Jengę na iPadzie Piracka promocja na Assassin's Creed w App Store. Bierzcie póki jest za darmo! Motion Tennis - gratka dla użytkowników Apple TV Civilization Revolution 2 zadebiutowało w App Store! Chcesz zagrać z przyjacielem na iPadzie? Sprawdź te dwie gry! Moment - sprawdź, jak mocno jesteś uzależniony od iPhone’a! Premiera Stronghold 3: The Campaigns w App Store. Jest drogi i tylko na iPada! Letnia promocja Electronic Arts - 40 tytułów za dolara w App Store! Fish Out Of Water oraz inne hity Halfbrick Studios za darmo w App Store!