Pierwsza gra na Apple Watch sporym zagrożeniem dla użytkowników!

Większość moich znajomych przeszła obojętnie obok zapowiedzi premiery iPhone’a 6. Znacznie więcej kontrowersji wywołał za to Apple Watch. Jak się bowiem okazuje, oprócz standardowych funkcji zegarek Apple’a będzie pozwalał na uruchamianie różnych aplikacji oraz gier. Pierwszy tytuł został już zapowiedziany i raczej nie przypadnie Wam do gustu.

Ekipa Flying Tiger Entertainment przejdzie do historii branży mobilnej rozrywki, jako producent pierwszej gry na Apple Watch. Aplikacja nosi nazwę iArm Wrestle Champs i będzie bezpośrednim portem wersji na iOS’a oraz Androida z 2011 roku.


Wersja na smartfony jest bardzo prostym i mało wciągającym tytułem. Aplikacja wykorzystuje akcelerometr do wyznaczania zwycięzcy w popularnym siłowaniu się na rękę. Na dołączonym do wpisu filmiku możecie zobaczyć jak gra spisuje się w rzeczywistości.

Podobna zasada działania zostanie przeniesiona na Apple Watch. Nietrudno jednak sobie wyobrazić, że w ferworze walki, nieuważny gracz stuknie zegarkiem o blat stołu lub kamiennej ławeczki. Sam pomysł nie wydaje się być niczym rewolucyjnym, ale programiści z Los Angeles będą mieli swoje 5 minut w mainstreamie.

Mam szczerą nadzieję, że w dniu premiery nowego gadżetu będzie można pobrać znacznie ciekawsze gry aniżeli iArm Wrestle Champs. Głupio byłoby uszkodzić zegarek o wartości 350 dolarów, tylko dla prostej zabawy w której tak naprawdę wsparcie takiej aplikacji jest zbędne.

Zobacz również: Techgadka: rozczarowania 2014 roku

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Pierwszy iPhone, czyli "telefon bez klawiatury, którego nikt nie zechce" Apple wytarło podłogę konkurencją, tylko Wy tego nie rozumiecie! Apple Watch: to samo, ale lepiej. Pod każdym względem Vainglory - zaprezentowana na konferencji Apple’a gra wykorzysta technologię Metal Apple Watch oficjalnie. Wreszcie doczekaliśmy się zegarka Apple Nowa porcja filmów i zdjęć z włączonym iPhone'em 6. Smartfon dostanie dodatkowy wiersz ikon Czy tak będzie wyglądał iWatch? Premiera Bioshock w App Store. Jest drogo i nie każdy zagra! Stronghold 3 za darmo po 2 miesiącach od premiery! Icebreaker: A Viking Voyage za darmo w App Store! Promocja na Alien Shootera w App Store Chwilowa promocja na Audiko Ringtones PRO, warto skorzystać jeżeli chcesz darmowe dzwonki na iPhone’a! EPOCH 2 za darmo w App Store Dobroczynny wpływ App Store na życie Europejczyków Dwie ciekawe promocje z App Store Premiera Bioshock w App Store coraz bliżej! Duża obniżka cen gier z serii Anomaly w App Store Table Tennis Touch o połowę tańszy w App Store Pou do pobrania za darmo z App Store! Ulotka z datą premiery i cenami iPhone 6? Płatna wersja VLC Streamera do pobrania za darmo z App Store! Z MyBrushes Pro możesz rysować na iPadzie jak profesjonalista Paper Camera zupełnie za darmo z App Store! Skorzystaj z promocji i zagraj w Jengę na iPadzie