Galaxy on Fire Alliances na Androida już w tym miesiącu!

Galaxy on Fire 2 to bez wątpienia najlepszy space shooter, jaki kiedykolwiek pojawił się na urządzeniach mobilnych. Świetna grafika, dobra fabuła i polska lokalizacja były mocną stroną tej produkcji. Stworzona na silniku „dwójki” odsłona Alliances dorzuca do tego rozbudowany tryb sieciowy. Jeszcze w tym miesiącu ten kultowy w niektórych kręgach MMORTS trafi również do Google Play.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Fishlabs, Galaxy on Fire Alliances pojawi się na Androidzie już pod koniec października. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku premiery iOS, gra zaliczyła już tak zwany soft launch w Nowej Zelandii, Australii oraz Kanadzie. Etap beta-testów jest końcową stacją tuż przed opublikowaniem aplikacji dla wszystkich.

GOF Allinaces to pierwszy w historii firmy MMORTS (Massively Multiplayer Online Real Time Strategy Game), czyli darmowa strategia czasu rzeczywistego. Do dyspozycji graczy oddano nowy układ planetarny, w którym można zakładać swoje kolonie. Przygotujcie się na wydobywanie surowców, rozbudowę infrastruktury swojego imperium oraz zawieranie kluczowych sojuszy w celu podboju sąsiadów.

Występujące w grze rasy, statki kosmiczne oraz inne elementy rozgrywki zaczerpnięto z Galaxy on Fire 2. Co ciekawe jednak, silnik graficzny, za pomocą którego przedstawiono moduł ekonomiczny oraz walkę, oparto na wersji HD Galaxy on Fire 2. Dzięki temu całość prezentuje się bardzo widowiskowo.

Na razie nie ujawniono listy urządzeń, na których da się uruchomić grę. Zważywszy jednak na to, że wersja iOS nie współpracowała z iPhonem 4 oraz iPadem pierwszej generacji, odsłona dla Androida może być równie wymagająca pod tym względem. Obiecuje wrócić do tematu, gdy tylko gra zadebiutuje w Google Play.

Zobacz również: Appshaker 104

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

W Google Play dostępne będą wersje trial? Middle Manager of Justice: recenzja gry Tail Drift - odlotowa gra pojawiła się w App Store F-Secure SAFE - chroń wszystkie platformy za pomocą jednego pakietu Premiera Reckless Racing 3 już w czwartek! Zaprojektuj plansze do Angry Birds! Pierwsza obniżka na Modern Combat 5: Blackout Zombie Highway 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu! Assassin's Creed: Identity wyciśnie siódme poty z naszych smartfonów? Pierwsza karcianka o Pokemonach pojawiła się w App Store Appshaker Komórkomanii #98 - Octagon, Huerons, Dark Lands i inne Stand O'Food w promocji na wielu platformach Age of Empires: Castle Siege - odpowiedź Microsoftu na Clash of Clans Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: FIFA 15 Ultimate Team, Ready i Interstellar Asphalt Overdrive - nieco inne spojrzenie na wyścigi FIFA 15 już na rynku. EA kładzie nacisk na mikrotransakcje! Appshaker Komórkomanii #97 - Red Bull Air Race, Angry Birds Stella i inne Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Light in the Dark, R.G.B i Flow Home Appshaker Komórkomanii #96 - Bio Inc, Spider-Man Unlimited, Horizon i inne Plunder Pirates, czyli Rovio idzie w ślady Clash of Clans Goat Simulator zadebiutował na urządzeniach mobilnych Earthcore: Shattered Elements to karcianka, która może okazać się hitem Star Wars: Commander ma już ponad 5 milionów graczy! Kolejny brak wyeliminowany, czyli Flipboard wkrótce na Windows Phone

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Fałszywy WhattsApp w sklepie Play pobrany ponad milion razy Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u