Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tour de France 2015, Amazon Cloud Drive oraz Geometry Wars 3

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi dwie polskie propozycje na zabicie weekendowej nudy, aplikację graficzną o dużych możliwościach oraz trzy najnowsze premiery z Google Play.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

Tour de France 2015 – Płatna

Ekipa Playsoft znana jest przede wszystkim za sprawą gry Blade Lords, przyjemnej bijatyki stworzonej na silniku Unreal Engine 3. Gdańszczanie w swojej ofercie mają również oficjalną aplikację jednego z najlepszych wyścigów kolarskich na świecie, którą publikują co roku z kilkoma ulepszeniami. W Google Play pojawiła się właśnie gra dedykowana tegorocznemu Tour de France.

Jedną z największych zalet gry jest to, że akcja rozgrywa się w rzeczywistych warunkach Tour de France. Trasa wirtualnego i realnego wyścigu rozpoczyna się w holenderskim Utrechcie i kończy tradycyjnie na Polach Elizejskich w Paryżu. Rzeczywiste są także wyzwania stawiane zawodnikom: możliwość zdobycia żółtej koszulki lidera, zielonej koszulki sprintera itd. Zadaniem gracza jest umiejętne zarządzanie swoim zespołem kolarzy tak, aby po wszystkich etapach doprowadzić ich do zwycięstwa.

Nie jest to zatem gra zręcznościowa, tylko sportowy manager, który pozwala graczowi zostać kierownikiem zespołu kolarskiego. Wybieramy najlepszą taktykę na każdy odcinek wyścigu, a następnie pilnujemy, aby kolarze wykonali odpowiednią robotę na trasie. Oczywiście trzeba zwracać uwagę na profile i charakterystykę zawodników. Niektórzy z nich bowiem lepiej czują się na etapach górskich, jeszcze inni zapewnią dodatkowe punkty w sprintach.

link do pobrania

Szczęśliwe Koło – Darmowa

Nieco starsi użytkownicy smartfonów powinni pamiętać teleturniej Koło Fortuny w którym oprócz nagród finansowych można było wygrać także pocałunek Magdy. Dzisiaj już niestety takich teleturniejów w rodzimej telewizji nie ma. Można natomiast zakręcić kołem w aplikacji mobilnej i przez chwilę poczuć się jak w programie Wojciecha Pijanowskiego.

Młodszym graczom śpieszę z wyjaśnieniem natomiast, że Szczęśliwe Koło to gra słowna inspirowana wspomnianym przeze mnie teleturniejem. Zadaniem gracza jest dogadywanie haseł z wybranej kategorii. Wybór liter poprzedzony jest wylosowaniem wartości punktowej przez koło. Za zdobywane w ten sposób fundusze można dokupować samogłoski ułatwiające odgadnięcie hasła.

Zobacz również: Appshaker 2 #42 - Fidget Spinner, LangBandit, S.M.T.H. i inne

Aplikacja pozwala grać samemu lub bawić się z drugą osobą. Według zapewnień twórców gra zawiera kilka tysięcy haseł podzielonych na 12 kategorii. Chociaż interfejs gry jest toporny a poziom animacji mierny, to jako „czasoumilacz” na domowych imprezach sprawdzi się idealnie.

Link do pobrania

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Zobacz więcej artykułów z serii: Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Escape - nieco inny edless tapper studia Ketchapp Gra w kolorach tęczy, czyli temat bardzo na topie. Recenzja Colors United Ucz się przez zabawę i odpowiadanie na pytania. Recenzja ABC Polski QUIZ Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Solid Explorer File Manager, Sworkit Lite oraz LEGO Minifigures Online Łowca Demonów to gra niemal idealna dla fanów przygodówek point&click Chwyć za miecz i walcz z potworami w retro stylu - recenzja Sword of Xolan Zombie na celowniku w czasie apokalipsy. Recenzja Dawn of the Sniper "A historii tej gry i tak byś nie zrozumiał", czyli walcz z pralkami i meblami w Sudden Bonus [recenzja] Hound - Siri, Google Now i Cortana mają nieoczekiwanego konkurenta, który może namieszać Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Agi Bagi, SecureLine VPN oraz Tiny Troopers 2 Długie proste, 300 km/h na liczniku i piękne hostessy i brak mikropłatności, czyli jak dobrze rozpocząć wakacje z SBK15 Pokemony oficjalnie trafiły na Androida, ale nie w takiej formie, na jaką byś liczył (Nie)trudna gra logiczna z ciekawą mechaniką - poznaj UNWYND [recenzja] Oto nowy lider najbardziej kasowych gier mobilnych. Jak zdetronizował króla? Dogoń wspólnika i uciekaj przed policją - recenzja Escape Fast! Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Ustawka, Yandex oraz RESCUE Heroes in Action Odkrywaj jaskinie i walcz o przetrwanie w Tiny Dangerous Dungeons Zagraj taktyką Barcelony w minimalistycznym wydaniu - recenzja Tiki Taka Soccer Automatowa bijatyka rodem z filmu akcji - recenzja Kung Fury Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Dragon Hills, Camera MX oraz Kung Fury Żaba, która walczy Kung-Fu? Dla Nitrome to nie problem. Recenzja Green Ninja Zjeżdzanie na linie wśród kolców i kamieni - poznaj Radical Rappelling [recenzja] Kalkuluj zyski i zbuduj kapitalistyczne imperium z grą Idle Town [recenzja] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: JUJU, Periscope oraz Doom 3: BFG Edition

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia