Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Licznik Kalorii, MapFactor oraz This War of Mine

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi aplikację do liczenia kalorii, program do tworzenia fajnych filmików dla Vine’a oraz kilka świetnych gier z rodzimym This War of Mine na czele.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

Zabytki w Polsce – Darmowa

Dzisiejszy przegląd rozpoczynam od ciekawej propozycji dla miłośników zabytków. Narodowy Instytut Dziedzictwa Narodowego opublikował aplikację, która dokładnie określa umiejscowienie obiektów zabytkowych w najbliższej okolicy użytkownika. Program dostarcza także najważniejszych informacji na temat danego zabytku.

Aplikacja Zabytki w Polsce idealnie sprawdzi się w podróży i z powodzeniem zastąpi ciężkie przewodniki, które obciążają turystyczne plecaki. Aplikacja oferuje współczesne jak również archiwalne zdjęcia zabytków. Warto dodać, że szczegółowe opisy zostały przygotowane przez ekspertów na co dzień zajmujących się ochroną dziedzictwa kulturowego w Polsce.

Mało kto dziś już pamięta, że aplikacja swój debiut na rynku mobilnym zaliczyła w 2012 roku. Wtedy jednak oferowała informacje tylko o 168 zabytkach. Najnowsza wersja programu oferuje znacznie więcej. W chwili obecnej do dyspozycji rodzimych podróżników oddano informacje o 22,5 tysiącach zabytków, pomnikach historycznych, stanowiskach archeologicznych a także zamkach.

Fitatu Licznik Kalorii – Darmowa

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podstawa wszelkiego odchudzania czyli kalkulator kalorii. To ile kalorii spożywamy w ciągu dnia determinuje nasz progres w walce z kilogramami. Aplikacja od Vitalii zawiera bazę kalorii dla ponad 18,5 tysiąca produktów dostępnych na sklepowych półkach w Polsce.

Zabawę z aplikacją rozpoczynamy od podania wagi, celów oraz poziomu aktywności fizycznej na podstawie których wyznaczymy nasz dzienny plan działania. Aplikacja podpowie nam ile kalorii powinniśmy spożywać oraz jaki powinien być prawidłowy rozkład makroskładników (białko, tłuszcz, węglowodany) w naszych posiłkach.

Co ciekawe, spożywane produkty można wprowadzać do bazy za pomocą prostej wyszukiwarki lub skanera kodów. Dotyczy to produktów jak również gotowych potraw (w tym także McDonalds, KFC) które znajdziemy na polskim rynki. Dzięki polskim miarom użytecznym (łyżka, opakowanie, sztuka, szklanka, garść, kromka, łyżka, itd.), nie musisz się zastanawiać ile waży kromka chleba, czy plaster sera.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Lubisz skręty? Ta gra jest dla Ciebie! Recenzja Socioball Spróbuj swoich sił w tenisie. Poznaj Stick Tennis Tour. Nauka angielskiego nie musi być nudna. Poznaj Alphabear Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tour de France 2015, Amazon Cloud Drive oraz Geometry Wars 3 Escape - nieco inny edless tapper studia Ketchapp Gra w kolorach tęczy, czyli temat bardzo na topie. Recenzja Colors United Ucz się przez zabawę i odpowiadanie na pytania. Recenzja ABC Polski QUIZ Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Solid Explorer File Manager, Sworkit Lite oraz LEGO Minifigures Online Łowca Demonów to gra niemal idealna dla fanów przygodówek point&click Chwyć za miecz i walcz z potworami w retro stylu - recenzja Sword of Xolan Zombie na celowniku w czasie apokalipsy. Recenzja Dawn of the Sniper "A historii tej gry i tak byś nie zrozumiał", czyli walcz z pralkami i meblami w Sudden Bonus [recenzja] Hound - Siri, Google Now i Cortana mają nieoczekiwanego konkurenta, który może namieszać Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Agi Bagi, SecureLine VPN oraz Tiny Troopers 2 Długie proste, 300 km/h na liczniku i piękne hostessy i brak mikropłatności, czyli jak dobrze rozpocząć wakacje z SBK15 Pokemony oficjalnie trafiły na Androida, ale nie w takiej formie, na jaką byś liczył (Nie)trudna gra logiczna z ciekawą mechaniką - poznaj UNWYND [recenzja] Oto nowy lider najbardziej kasowych gier mobilnych. Jak zdetronizował króla? Dogoń wspólnika i uciekaj przed policją - recenzja Escape Fast! Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Ustawka, Yandex oraz RESCUE Heroes in Action Odkrywaj jaskinie i walcz o przetrwanie w Tiny Dangerous Dungeons Zagraj taktyką Barcelony w minimalistycznym wydaniu - recenzja Tiki Taka Soccer Automatowa bijatyka rodem z filmu akcji - recenzja Kung Fury Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Dragon Hills, Camera MX oraz Kung Fury

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia