Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Top Speed, Lapse It oraz Mission Impossible

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi aplikację do przetestowania możliwości waszego urządzenia, dwie rodzime produkcję oraz kilka premier growych z Google Play.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

Earthcore: Shattered Elements – Darmowa

W Google Play pojawiła się rodzima karcianka o której dość sporo rozpisywaliśmy się na łamach Komorkomani. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że EarthCore to polski klon Heartstone’a. Nic jednak bardziej mylnego. Gra wrocławskiego studia zupełnie nie przypomina produkcji Blizzarda. Począwszy od oprawy graficznej, aż po mechanikę gry wszystko jest zgoła odmienne. EarthCore jest bardziej rozbudowany.

Możliwości jest dość sporo. Zarządzamy kartami, odwiedzamy sklepik w którym kupujemy nowe paczki z kartami. Oprócz tego tworzymy własne karty (tzw. bohaterów) oraz wykonujemy zadania z tawerny. Całość uzupełniona jest o kampanię dla pojedynczego gracza oraz rozbudowany tryb multiplayer.

Na tym nie koniec. Twórcy przewidzieli sporo innych atrakcji (loteria, avatary, frakcje) których próżno szukać w Hearthstone. Mnogość funkcji jednak sprawia, że gra jest bardziej skomplikowana od dzieła Blizzardu. EarthCore zapewne nie przypadnie go gustu niedzielnym graczom, za to fani karcianek będą bardzo zadowoleni. Warto również dodać, że gra dostępna jest w języku polskim.

Top Speed: Drag & Fast Racing – Darmowa

Top Speed to odjazdowa gra wyścigowa od wrocławskiego studia T-Bull. Rodzimą produkcję należy zaliczyć do ścigałek z gatunku drag racing w których najważniejszą rolę odgrywa zmiana biegów w odpowiednim momencie. Miłośników rodzimej motoryzacji zapewne zainteresuje informacja, że w grze dostępna jest legendarna Warszawa.

Zobacz również: Appshaker 101

Wszystkie wyścigi drag racing cechuje prosta formuła. Do rywalizacji stają obok siebie dwa pojazdy, które muszą przejechać pewien odcinek drogi, toru lub lotniska. Kto szybciej pokona określony dystans ten wygrywa. Nie inaczej jest w Top Speed, który stara się być żywą reklamą wyścigów równoległych. Ściganie po prostej wymaga od gracza refleksu oraz ciągłego ulepszania własnej maszyny.

W grze znajdziecie około 70 nielicencjonowanych samochodów w tym wspomnianą już przeze mnie Nową Warszawę. Oprawa graficzna to największy atut polskiej produkcji. Dużo słabiej natomiast wypada nachalne nastawienie gry na mikrotranskacje, których w grze jest ogromna ilość. Jeżeli nie zdecydujecie się na zakupy, musicie liczyć się z blokadami czasowymi.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Komiksowy Action RPG dla każdego. Recenzja Marvel Future Fight Celebruj 50-lecie Singapuru i poznawaj jego historię roznosząc talerze z żarciem - recenzja Satay Club Nie leć w kulki. Zagraj w Monsters Bubble Shooter Lubisz skręty? Ta gra jest dla Ciebie! Recenzja Socioball Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Licznik Kalorii, MapFactor oraz This War of Mine Spróbuj swoich sił w tenisie. Poznaj Stick Tennis Tour. Nauka angielskiego nie musi być nudna. Poznaj Alphabear Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tour de France 2015, Amazon Cloud Drive oraz Geometry Wars 3 Escape - nieco inny edless tapper studia Ketchapp Gra w kolorach tęczy, czyli temat bardzo na topie. Recenzja Colors United Ucz się przez zabawę i odpowiadanie na pytania. Recenzja ABC Polski QUIZ Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Solid Explorer File Manager, Sworkit Lite oraz LEGO Minifigures Online Łowca Demonów to gra niemal idealna dla fanów przygodówek point&click Chwyć za miecz i walcz z potworami w retro stylu - recenzja Sword of Xolan Zombie na celowniku w czasie apokalipsy. Recenzja Dawn of the Sniper "A historii tej gry i tak byś nie zrozumiał", czyli walcz z pralkami i meblami w Sudden Bonus [recenzja] Hound - Siri, Google Now i Cortana mają nieoczekiwanego konkurenta, który może namieszać Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Agi Bagi, SecureLine VPN oraz Tiny Troopers 2 Długie proste, 300 km/h na liczniku i piękne hostessy i brak mikropłatności, czyli jak dobrze rozpocząć wakacje z SBK15 Pokemony oficjalnie trafiły na Androida, ale nie w takiej formie, na jaką byś liczył (Nie)trudna gra logiczna z ciekawą mechaniką - poznaj UNWYND [recenzja] Oto nowy lider najbardziej kasowych gier mobilnych. Jak zdetronizował króla? Dogoń wspólnika i uciekaj przed policją - recenzja Escape Fast! Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Ustawka, Yandex oraz RESCUE Heroes in Action

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u