Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: TMobile Stats, AIDA64 oraz Gabriel Knight Sins of the Fathers

Zapraszam na nieco spóźniony Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie między innymi aplikacje dla miłośników rodzimej Ekstraklasy, elegancki kalendarz jak również trzy nowe gry z Google Play.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

96 po polsku – Darmowa

Nie wiem jak wy, ale ja od czasu do czasu lubię rozwiązać krzyżówkę lub zagrać w słowny quiz, który nie tylko potrafi zagospodarować mój czas wolny, ale także sprawdza moją wiedzę ogólną. Dlatego też aplikacja 96 procent po polsku przypadła mi do gustu tak bardzo.

Zasady gry są bardzo proste. Na ekranie telefonu wyświetlane jest quizowe pytanie, na które odpowiadali ankietowani. Skojarzenia z Familiadą są tutaj jak najbardziej poprawne, bowiem twórcy aplikacji wykorzystali podobny schemat myślowy. Za poprawne odpowiedzi zdobywamy punkty, za nietrafione strzały punkty tracimy. Do pokonania czekają aż 94 zadania.

Pytania oraz odpowiedzi ankietowanych są bardzo urozmaicone. Aby odpowiedzieć na wszystkie pytania trzeba wykazać się znajomości historii, biologii, geografii lub wiedzy na temat świata filmowego. Wewnątrz aplikacji znajdziecie reklamy, które nie psują jednak zbyt mocno zabawy.

T-Mobile Stats – Darmowa

Zobacz również: Gdzie Lego nie może tam Minecrafta pośle

T-Mobile Ekstraklasa nie ma u nas tylu zwolenników co Premier League czy Liga Mistrzów. Jednak z roku na rok coraz więcej kibiców interesuje się poczynaniami polskich ligowców. Zmyślą o nich powstała kolejna aplikacja sportowa, pozwalająca zapoznać się ze statystykami piłkarzy oraz meczu.

Program nie tylko oferuje podstawowe dane lub wyniki na żywo, ale umożliwia także dostęp do analizy wszystkich wydarzeń meczowych. Funkcje przewidywania wyników na żywo a także kolejnych zdarzeń w meczu oraz unikalne statystyki to tylko jedne z wielu oferowanych opcji.

Na szczególną uwagę zasługuje ładna oprawa graficzna o którą trudno w aplikacjach sportowych. Całość uzupełnia integracja z Facebookiem oraz statystyki piłkarzy oraz klubów z Ekstraklasy. Uwaga, aplikacja nie jest wolna od błędów. Podczas testów program wielokrotnie miał problemy z nawiązaniem połączenia z serwerem.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Angry Birds czy może Angry Players? Recenzja Angry Birds 2 Dude (not) Perfect 2 – recenzja gry o youtuberach Quo vadis, Terminatorze? Recenzja gry Terminator Genisys Revolution Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Top Speed, Lapse It oraz Mission Impossible Komiksowy Action RPG dla każdego. Recenzja Marvel Future Fight Celebruj 50-lecie Singapuru i poznawaj jego historię roznosząc talerze z żarciem - recenzja Satay Club Nie leć w kulki. Zagraj w Monsters Bubble Shooter Lubisz skręty? Ta gra jest dla Ciebie! Recenzja Socioball Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Licznik Kalorii, MapFactor oraz This War of Mine Spróbuj swoich sił w tenisie. Poznaj Stick Tennis Tour. Nauka angielskiego nie musi być nudna. Poznaj Alphabear Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tour de France 2015, Amazon Cloud Drive oraz Geometry Wars 3 Escape - nieco inny edless tapper studia Ketchapp Gra w kolorach tęczy, czyli temat bardzo na topie. Recenzja Colors United Ucz się przez zabawę i odpowiadanie na pytania. Recenzja ABC Polski QUIZ Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Solid Explorer File Manager, Sworkit Lite oraz LEGO Minifigures Online Łowca Demonów to gra niemal idealna dla fanów przygodówek point&click Chwyć za miecz i walcz z potworami w retro stylu - recenzja Sword of Xolan Zombie na celowniku w czasie apokalipsy. Recenzja Dawn of the Sniper "A historii tej gry i tak byś nie zrozumiał", czyli walcz z pralkami i meblami w Sudden Bonus [recenzja] Hound - Siri, Google Now i Cortana mają nieoczekiwanego konkurenta, który może namieszać Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Agi Bagi, SecureLine VPN oraz Tiny Troopers 2 Długie proste, 300 km/h na liczniku i piękne hostessy i brak mikropłatności, czyli jak dobrze rozpocząć wakacje z SBK15 Pokemony oficjalnie trafiły na Androida, ale nie w takiej formie, na jaką byś liczył

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u