Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16

Zapraszam na kolejny Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji. Tym razem w naszym zestawieniu znajdziecie ciekawą aplikację do ustawiania anteny satelitarnej, nowy-stary translator od Microsoftu, kolorowanki dla dorosłych oraz trzy nowości ze świata gier z mega popularnym Farming Simulator 16 na czele.

Ten artykuł ma 3 strony:

Polskie:

Jelly Band – Darmowa

Jelly Band nie jest nową aplikacją w Google Play. Jednak z okazji najnowszej aktualizacji, postanowiłem przypomnieć ten tytuł użytkownikom telefonów z Androidem na pokładzie. W odróżnieniu od innych gier gliwickiego studia Infinite Dreams, ta aplikacja skierowana jest do najmłodszych graczy.

Aplikacja stylistyką nawiązuje do gry Jelly Defense, w której główną rolę odgrywają żelkowe stworki. Gracz musi ustawiać wybrane postaci na scenie, aby komponować skoczne piosenki. Każdy stworek gra na innym instrumencie, dzięki czemu tylko od fantazji użytkowników zależy jaki utwór uda się nam skomponować. Ważne jest również to w którym miejscu ustawimy wirtualnych grajków. Od miejscówki zależy bowiem to czy instrument będzie słyszalny bardziej lub mniej.

Jelly Band oferuje dwie plansze, które pozwalają komponować inne utwory. Darmowa jest jednak tylko pierwsza z nich. Warto również dodać, że stworzony motyw muzyczny można nagrać i zapisać. Brakuje jednak możliwości eksportu do pliku lub opcji udostępniania w sieciach społecznościowych.

SatFinder – Darmowa

Aplikacja Macieja Grzegorczyka doskonale wpisuje się w slogan reklamowy: There’s an app for that, udowadniając że na rynku jest sporo nisz do zagospodarowania. SatFinder ułatwia bowiem ustawienie anteny satelitarnej na podstawie pozycji z GPS.

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

Program znajduje kąty elewacji oraz azymutu anteny satelitarnej. Wyniki prezentowane są jako liczny naniesione na mapę. Oprócz tradycyjnych informacji z kompasu, który podpowie gdzie znajduje się wybrana satelita, możemy skorzystać także z trybu rzeczywistości rozszerzonej.

Docelowo informacje podawane są dla najpopularniejszej satelity Astra 1H, ale w ustawieniach aplikacji możemy wybrać inne. Program posiada również wbudowaną bazę programów nadawanych z satelitów. SatFinder jest dostępny za darmo, ale posiada również opcję aktualizacji do wersji PRO.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji Rąb i tnij w Dungeon Hunter 5 - recenzja gry Earthcore: Shattered Elements, czyli polska karcianka dla każdego - recenzja Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: TMobile Stats, AIDA64 oraz Gabriel Knight Sins of the Fathers Angry Birds czy może Angry Players? Recenzja Angry Birds 2 Dude (not) Perfect 2 – recenzja gry o youtuberach Quo vadis, Terminatorze? Recenzja gry Terminator Genisys Revolution Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Top Speed, Lapse It oraz Mission Impossible Komiksowy Action RPG dla każdego. Recenzja Marvel Future Fight Celebruj 50-lecie Singapuru i poznawaj jego historię roznosząc talerze z żarciem - recenzja Satay Club Nie leć w kulki. Zagraj w Monsters Bubble Shooter Lubisz skręty? Ta gra jest dla Ciebie! Recenzja Socioball Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Licznik Kalorii, MapFactor oraz This War of Mine Spróbuj swoich sił w tenisie. Poznaj Stick Tennis Tour. Nauka angielskiego nie musi być nudna. Poznaj Alphabear Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tour de France 2015, Amazon Cloud Drive oraz Geometry Wars 3 Escape - nieco inny edless tapper studia Ketchapp Gra w kolorach tęczy, czyli temat bardzo na topie. Recenzja Colors United Ucz się przez zabawę i odpowiadanie na pytania. Recenzja ABC Polski QUIZ Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Solid Explorer File Manager, Sworkit Lite oraz LEGO Minifigures Online Łowca Demonów to gra niemal idealna dla fanów przygodówek point&click Chwyć za miecz i walcz z potworami w retro stylu - recenzja Sword of Xolan

Popularne w tym tygodniu:

Ekrany 18:9 nabierają jeszcze więcej sensu. YouTube w końcu aktualizuje swoją aplikację Files Go, czyli Google będzie miał własnego menedżera plików Apple Clips 2.0 już jest. Zostałem hologramem z "Gwiezdnych wojen" SkyCash - szkoda, że tak świetna usługa ma tak skopaną aplikację Fałszywy WhattsApp w sklepie Play pobrany ponad milion razy Face ID nie zadziała w niektórych aplikacjach polskich banków. Użytkownicy muszą korzystać z PIN-u