Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

B612 – Darmowa

Selfie to trend, który cały czas przybiera na sile. Popularność pstrykania sobie fotek jest tak ogromna, że na rynku pojawiły się nawet specjalne stojaki do robienia selfie. Sam smartfon czy selfie stick to jednak nie wszystko czego potrzebujemy. Do wykonania perfekcyjnego zdjęcia przyda się także specjalna aplikacja.

B612 – selfie do serca to kolejna aplikacja od twórców popularnego komunikatora LINE. Prosty interfejs oraz skupienie się na błyskawicznym robieniu fotek to najważniejsze cechy tej aplikacji. Tuż po uruchomieniu zostajemy uraczeni podglądem naszej buzi. Co ważne, filtry fotograficzne nakładane są w czasie rzeczywistym, więc końcowy efekt znamy już przed zrobieniem zdjęcia lub krótkiego filmiku.

Aplikacja pozwala również na tworzenie kolaży, zmieniać ustawienia światła jak również korzystać z timera. Naturalnie po zrobieniu ładnego selfie możemy go natychmiast opublikować w różnych serwisach społecznościowych bez wychodzenia z programu. Co warte podkreślenia, dzieło programistów Line Coroporation jest darmowe i nie zawiera reklam.

Webmaker – darmowa

Bardzo fajna aplikacja, za którą odpowiadają programiści z Mozilli. Program pozwala użytkownikom tworzyć nietuzinkowe projekty multimedialne, które później można udostępniać światu jako strony WWW. Przed rozpoczęciem pracy należy utworzyć darmowe konto.

Tuż po zalogowaniu się możemy przejrzeć projekty innych użytkowników, które mogą być dla nas cennym źródłem informacji oraz stylów używanych do tworzenia stron. Następnie możemy przejść do tworzenia własnych dzieł za pomocą prostego kreatora. Co ważne, aplikacja doskonale sprawdzi się również na małych ekranach, pozwalając na edycję kilku stron jednocześnie.

Webmaker to bardzo ciekawe aplikacja, którą może znaleźć wiele zastosowań. Za jej pomocą z łatwością można bowiem stworzyć foto galerię, memy internetowe lub scrapbooka. Jak większość projektów Mozilli, tak i ta aplikacja jest dostępna za darmo. Zerknijcie w wolnej chwili.

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16 Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji Rąb i tnij w Dungeon Hunter 5 - recenzja gry Earthcore: Shattered Elements, czyli polska karcianka dla każdego - recenzja Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: TMobile Stats, AIDA64 oraz Gabriel Knight Sins of the Fathers Angry Birds czy może Angry Players? Recenzja Angry Birds 2 Dude (not) Perfect 2 – recenzja gry o youtuberach Quo vadis, Terminatorze? Recenzja gry Terminator Genisys Revolution Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Top Speed, Lapse It oraz Mission Impossible Komiksowy Action RPG dla każdego. Recenzja Marvel Future Fight Celebruj 50-lecie Singapuru i poznawaj jego historię roznosząc talerze z żarciem - recenzja Satay Club Nie leć w kulki. Zagraj w Monsters Bubble Shooter Lubisz skręty? Ta gra jest dla Ciebie! Recenzja Socioball Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Licznik Kalorii, MapFactor oraz This War of Mine Spróbuj swoich sił w tenisie. Poznaj Stick Tennis Tour. Nauka angielskiego nie musi być nudna. Poznaj Alphabear Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tour de France 2015, Amazon Cloud Drive oraz Geometry Wars 3 Escape - nieco inny edless tapper studia Ketchapp Gra w kolorach tęczy, czyli temat bardzo na topie. Recenzja Colors United Ucz się przez zabawę i odpowiadanie na pytania. Recenzja ABC Polski QUIZ

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia