Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256

Ten artykuł ma 3 strony:

GRY:

Pac-Man 256 – Darmowa

Pac-Man obchodzi w tym roku 35-lecie swojego istnienia. Wydawać by się mogło, że dla pokolenia dzisiejszych graczy jest to informacja mało istotna. Nie mniej jednak, jubileusz jednej z ikon gamingowej popkultury zaowocował pojawieniem się nowej produkcji w Google Play na którą warto zwrócić uwagę.

Za produkcję Pac-Man 256 odpowiada studio Hipster Whale, które popularność zdobyło za sprawą Crossy Road. Wspomniany producent zrobił to co potrafi najlepiej, czyli stworzył kolejnego endless runnera w świecie Pac-Mana. Co ciekawe, gra może pochwalić się skromnym wątkiem fabularnym. Tytułowy bohater ucieka przed zachłannym glitchem jaki atakował oryginalnego Pac-Mana z 1980 roku z chwila osiągnięcia 256 poziomu.

Głównym zadaniem gracza jest zjedzenie jak największej liczby żółtych kulek podczas przemierzania niekończącego się labiryntu. W osiągnięciu jak największego wyniku przeszkadza goniący nas glitch, jak również znane z serii Pac-Man duszki. Zgodnie jednak z tradycją, przeciwników tych można wyeliminować po zjedzeniu kulki mocy. Całość przygotowano w ciekawej stylistyce graficznej inspirowanej oryginałem z dawnych lat.

Gathering Sky – Płatna

Co jakiś czas staram się w moich przeglądach przemycać ciekawe pomysły na gry lub aplikacje mobilne. Dzisiaj mam dla Was propozycję, którą trudno nazwać 100 procentową zręcznościówką. Gathering Sky jest bowiem dość krótką produkcją, w której nie znajdziecie specjalnych wyzwań lub zagrożeń.

Nasza przygoda rozpoczyna się pojedynczym ptakiem, który stara się podążać za strumieniem powietrza kreślonym przez nasz palec. Ważne jest, aby nasze ruchy były płynne i mało gwałtowne, tak aby ptak był wstanie za nami podążać. W miarę upływu czasu dołączają do nas kolejne ptaki, aby w końcowym etapie utworzyć pokaźnej wielkości stado. Naszym jedynym zadaniem jest dotarcie do mety przy wykorzystaniu pojawiających się tu i ówdzie prądów powietrznych.

Jeżeli znudziły się wam już gry strategiczne lub endless runnery, to Gathering Sky będzie miłą odskocznią. Ta interaktywna zabawa ma na celu zrelaksować użytkownika. Efekt ten osiągnięto dzięki oprawie graficznej oraz ścieżce dźwiękowej przygotowanej przez profesjonalnych muzyków z Konserwatorium Muzycznego w San Francisco.

Zobacz również: Gdzie Lego nie może tam Minecrafta pośle

Sling Kong – Darmowa

Gier tego typu już jest w sklepie Google’a sporo. Jednak Sling Kong dzięki swojej zabawnej oprawie graficznej ma to coś, co potrafi przyciągnąć na dłuższą chwilę. Rozgrywka opiera się wystrzeliwaniu różnych zwierzątek w górę w celu uchwycenia kolejnego punktu z którego będzie można kontynuować podróż.

Jak nie trudno się domyśleć. Punkty za które mogą zaczepiać się bohaterowie gry (jest sporo różnych zwierząt do odblokowania) zostały zróżnicowane. Niektóre z nich są stałe, inne znikają po kilku chwilach. Gracz musi zatem dość szybko podejmować decyzję o kolejnych strzałach uważając na rozmaite przeszkody.

Podczas nieustannej wspinaczki, zbieramy monety niezbędne do zabawy w losowaniach. Tam oprócz kolejnych monet zdobywamy także inne zwierzaki. Każda z postaci charakteryzuje się innym współczynnikiem naciągania oraz zabawnymi odgłosami. W grze znajdziecie także mikrotranskacje, ale nie są one niezbędne do satysfakcjonującej zabawy.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16 Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji Rąb i tnij w Dungeon Hunter 5 - recenzja gry Earthcore: Shattered Elements, czyli polska karcianka dla każdego - recenzja Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: TMobile Stats, AIDA64 oraz Gabriel Knight Sins of the Fathers Angry Birds czy może Angry Players? Recenzja Angry Birds 2 Dude (not) Perfect 2 – recenzja gry o youtuberach Quo vadis, Terminatorze? Recenzja gry Terminator Genisys Revolution Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Top Speed, Lapse It oraz Mission Impossible Komiksowy Action RPG dla każdego. Recenzja Marvel Future Fight Celebruj 50-lecie Singapuru i poznawaj jego historię roznosząc talerze z żarciem - recenzja Satay Club Nie leć w kulki. Zagraj w Monsters Bubble Shooter Lubisz skręty? Ta gra jest dla Ciebie! Recenzja Socioball Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Licznik Kalorii, MapFactor oraz This War of Mine Spróbuj swoich sił w tenisie. Poznaj Stick Tennis Tour. Nauka angielskiego nie musi być nudna. Poznaj Alphabear Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tour de France 2015, Amazon Cloud Drive oraz Geometry Wars 3 Escape - nieco inny edless tapper studia Ketchapp Gra w kolorach tęczy, czyli temat bardzo na topie. Recenzja Colors United Ucz się przez zabawę i odpowiadanie na pytania. Recenzja ABC Polski QUIZ

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia