Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Za Ile To Zrobisz, YouTube Gaming oraz Lara Croft GO

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

YouTube Gaming – Darmowa

Aplikacja Google’a, która powinna znaleźć się w smartfonie każdego miłośnika wirtualnej rozrywki. Program bazując na zasobach serwisu YouTube oferuje transmisje na żywo oraz filmiki dotyczące gier wideo. Ekipa z Mountain View rzuca zatem wyzwanie twórcom Twitch.TV i z pewnością w tej walce nie jest skazana na porażkę.

YouTube Gaming pozwala użytkownikom na korzystanie z tego samego konta, z którego logujemy się na zwykłego YT. Dzięki temu aplikacja zna historię oglądanych przez nas filmów i potrafi zaoferować kolejne materiały do zobaczenia. Pod względem, technicznym aplikacja przypomina natywny program do YouTube’a z ta jednak różnicą że tutaj mamy wyszczególnione tylko treści gamingowe.

W programie znalazło się miejsce kategorie tematyczne, które pozwalają śledzić materiały dotyczące tylko konkretnych gier wideo. Jest również spis kanałów oraz youtuberów zajmujących się tematyka grową. Duży nacisk położono na transmisję w czasie rzeczywistym. W chwili obecnej królują relacje z turnieju Magic the Gathering.

Twitch – Darmowa

Przy okazji premiery YouTube Gaming warto przypomnieć także bezpośredniego konkurenta w postaci aplikacji Twitch. Program został niedawno zaktualizowany i jak na razie jest to najlepsza propozycja pozwalająca śledzić transmisje na żywo z ulubionych gier.

Zobacz również: Jak bezpiecznie korzystać z przeglądarki?

Niezorientowany w temacie warto przypomnieć, że Twitch to witryna internetowa, na której dostępne są nadawane na żywo (i nie tylko) filmiki graczy z całego świata. Szacuje się, że stronę odwiedza miesięcznie ponad 35 milionów osób, które spędzają średnio 2 godziny dziennie na oglądaniu tego typu filmików. Aplikacja mobilna jest bardzo poręcznym narzędziem do przeglądania zawartych na platformie materiałów.

Jedną z ciekawszych zalet aplikacji Twitch jest możliwość komentowania na żywo oglądanego materiału. Opcja ta jest dostępna jednak dopiero po zalogowaniu się na konto, które za darmo można założyć z poziomu aplikacji. Całość uzupełnia możliwość przeglądania nagrań archiwalnych oraz wsparcie dla technologii Chromecast.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Instagram się zmienia. Od teraz można wrzucać nie tylko kwadratowe zdjęcia Facebook M oficjalnie. Wirtualny asystent, który nie opiera się wyłącznie na sztucznej inteligencji Poczuj smak wiejskiego życia z grą Farming Simulator 16 [recenzja] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256 Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16 Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji Rąb i tnij w Dungeon Hunter 5 - recenzja gry Earthcore: Shattered Elements, czyli polska karcianka dla każdego - recenzja Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: TMobile Stats, AIDA64 oraz Gabriel Knight Sins of the Fathers Angry Birds czy może Angry Players? Recenzja Angry Birds 2 Dude (not) Perfect 2 – recenzja gry o youtuberach Quo vadis, Terminatorze? Recenzja gry Terminator Genisys Revolution Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Top Speed, Lapse It oraz Mission Impossible Komiksowy Action RPG dla każdego. Recenzja Marvel Future Fight Celebruj 50-lecie Singapuru i poznawaj jego historię roznosząc talerze z żarciem - recenzja Satay Club Nie leć w kulki. Zagraj w Monsters Bubble Shooter Lubisz skręty? Ta gra jest dla Ciebie! Recenzja Socioball Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Licznik Kalorii, MapFactor oraz This War of Mine Spróbuj swoich sił w tenisie. Poznaj Stick Tennis Tour. Nauka angielskiego nie musi być nudna. Poznaj Alphabear

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia