Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Voice of Poland, Home Design 3D oraz Pocket Platoons

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

TinyCam Monitor PRO – Płatna

Tiny Cam to jedna z ciekawszych aplikacji pozwalających na monitorowanie tego, co rejestrują kamerki IP. W zależności od ilości zamontowanych w naszym domu kamer, możemy w prosty sposób zorganizować nasz własny system monitoringu. Oczywiście program sprawdzi się także w chwili gdy zechcemy użyć go jako elektronicznej niani.

Wspomniana aplikacja swoją premierę na rynku miała już dość dawno, ale developer cały czas pracuje nad jej usprawnianiem. Najnowsze aktualizacje przyniosły z sobą możliwość wyświetlania podglądu z kamery na wyświetlaczach smartwatchy z systemem Android Wear oraz zapisywania plików na karcie SD bez konieczności używania roota.

Jak do tej pory aplikacja znalazła już ponad 5 milionów nabywców. Niebywałą popularność program zawdzięcza prostej obsłudze, przejrzystemu interfejsowi oraz dużej liczbie zaawansowanych funkcji. Obsługa najpopularniejszych kodeków oraz wsparcie dla 2way audio to niewątpliwie cechy wyróżniające TinyCam Monitor Pro w gąszczu innych programów tego typu.

Home Design 3D – Płatna

Home Design 3D to bardzo sprytne oprogramowanie do projektowania wnętrz zgodnych z normami budowlanymi i architektonicznymi. Aplikacja została wyposażona w nowoczesny silnik graficzny, który łączy w sobie bogatą funkcjonalność z przejrzystym i łatwym w obsłudze na urządzeniach mobilnych interfejsem.

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

Aplikacja pozwala projektować w standardowym widoku 2D (faza koncepcyjna) lub w pełnym 3D. Tworzenie wymarzonego mieszkania lub domu przy użyciu gotowych elementów (obiekty, tekstury) jest dość proste. Naturalnie nie mogło zabraknąć także opcji dynamicznego wymiarowania wnętrza w obu trybach, a także narzędzi do tworzenia pomieszczeń niestandardowych.

Home Design 3D to aplikacja która powinna przypaść do gustu zarówno projektantom wnętrz, architektom jak również studentom lub zwykłym użytkownikom, którzy szukają kompleksowego oprogramowania do projektowania. W chwili obecnej program można pobrać z Google Play po obniżonej cenie.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Mobilna gra logiczna ze słynną panią archeolog w roli głównej - recenzja Lara Croft GO Instagram nie działa na Windows Phonie? To ja podziękuję za taki system Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Za Ile To Zrobisz, YouTube Gaming oraz Lara Croft GO Instagram się zmienia. Od teraz można wrzucać nie tylko kwadratowe zdjęcia Facebook M oficjalnie. Wirtualny asystent, który nie opiera się wyłącznie na sztucznej inteligencji Poczuj smak wiejskiego życia z grą Farming Simulator 16 [recenzja] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256 Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16 Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji Rąb i tnij w Dungeon Hunter 5 - recenzja gry Earthcore: Shattered Elements, czyli polska karcianka dla każdego - recenzja Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: TMobile Stats, AIDA64 oraz Gabriel Knight Sins of the Fathers Angry Birds czy może Angry Players? Recenzja Angry Birds 2 Dude (not) Perfect 2 – recenzja gry o youtuberach Quo vadis, Terminatorze? Recenzja gry Terminator Genisys Revolution Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Top Speed, Lapse It oraz Mission Impossible Komiksowy Action RPG dla każdego. Recenzja Marvel Future Fight Celebruj 50-lecie Singapuru i poznawaj jego historię roznosząc talerze z żarciem - recenzja Satay Club Nie leć w kulki. Zagraj w Monsters Bubble Shooter Lubisz skręty? Ta gra jest dla Ciebie! Recenzja Socioball

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia