Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Shadow Assassin, Ultimate Guitar Tabs oraz Star Wars Uprising

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

FBReader – Darmowa

Dość rozbudowany czytnik eboków, który powinien przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym molom książkowym. Jedną z najważniejszych zalet FBReadera jest możliwość synchronizacji biblioteki i postępu czytania za pomocą chmury. Naturalnie aplikacja wspiera także dość pokaźną liczbę formatów książek oraz źródeł z których można je pobrać.

Użytkownik aplikacji bez problemu możne odczytać książki w takich formatach jak ePub, azw3, fb2, RTF, doc jak również (wymagana dodatkowa wtyczka) PDF. Same książki możemy importować z pamięci naszego urządzenia lub pobrać je z Free Books Hub, Many Books Catalog lub biblioteki internetowej Wolne Lektury.

Ciekawie prezentuje się także funkcje translatora oraz możliwość udostępniania fragmentów książek na portalach społecznościowych. Aplikacja oferuje dość spore możliwość edycji czytanego tekstu. Jedynym minusem wydaje się być sam interfejs, który przypomina programy jakie pojawiały się na rynku kilka lat temu.

Ultimate Guitar Tabs & Chords – Płatna

To dziwne, że nigdy wcześniej nie wspominaliśmy o tej aplikacji na łamach Komorkomanii. Dzisiaj nadrabiamy tę zaległość z okazji niedawnej aktualizacji tego programu. Ujmując rzecz krótko, jest to jedna z najlepszych aplikacji do wyświetlania tabulatur gitarowych, basowych, perkusyjnych oraz akordów w Google Play.

Zobacz również: Appshaker 102

Ultimate Guitar Tabs & Chords ułatwia życie gitarzystom chcącym poznać nowe utwory oraz osobom zaczynającym dopiero swoją przygodę z gitarą. Aplikacja zbiera pochlebne noty zarówno od profesjonalistów jak również amatorów. Wspomniany wcześniej update przyniósł z sobą ponad 200 tysięcy nowych tabulatur.

Łącznie do pobrania jest już obecnie ponad 800 tysięcy utworów, rozpisanych w wygodny i czytelny sposób. Dla lepszego opanowania piosenek, aplikacja oferuje także podkłady dla pianina, perkusji oraz gitary basowej. Całość uzupełniają gitarowe lekcje w postaci filmików oraz codzienne updaty z tabulaturami dla najnowszych hitów.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

5 gier dla dzieci na smartfony i tablety Pokemon GO w przyszłym roku pozwoli Ci zostać trenerem Pokemonów w rozszerzonej rzeczywistości SWAT w natarciu na... Twój telefon! Wciel się w dowódcę oddziału specjalnego policji w grze Door Kickers 5 prostych łamigłówek, które pobudzą Twoje szare komórki do działania Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Voice of Poland, Home Design 3D oraz Pocket Platoons Mobilna gra logiczna ze słynną panią archeolog w roli głównej - recenzja Lara Croft GO Instagram nie działa na Windows Phonie? To ja podziękuję za taki system Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Za Ile To Zrobisz, YouTube Gaming oraz Lara Croft GO Instagram się zmienia. Od teraz można wrzucać nie tylko kwadratowe zdjęcia Facebook M oficjalnie. Wirtualny asystent, który nie opiera się wyłącznie na sztucznej inteligencji Poczuj smak wiejskiego życia z grą Farming Simulator 16 [recenzja] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256 Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16 Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji Rąb i tnij w Dungeon Hunter 5 - recenzja gry Earthcore: Shattered Elements, czyli polska karcianka dla każdego - recenzja Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: TMobile Stats, AIDA64 oraz Gabriel Knight Sins of the Fathers Angry Birds czy może Angry Players? Recenzja Angry Birds 2 Dude (not) Perfect 2 – recenzja gry o youtuberach Quo vadis, Terminatorze? Recenzja gry Terminator Genisys Revolution

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia