Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Move to iOS, G Data Secure Chat oraz Order and Chaos 2

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

Move to iOS – Darmowa

Ta aplikacja nie zdążyła na dobre rozgościć się w Goole Play, a już mówią o niej wszyscy. Dziennikarze podkreślają, że jest to pierwsza apka Apple wydana na urządzenia z Androidem na pokładzie. Hejterzy w komentarzach wylewają swoją złość na firmę z Cupertino zostawiając sporo jednogwiazdkowych ocen. Fani Apple natomiast doceniają zaoferowane rozwiązanie.

Zadaniem Move to iOS jest pomoc w migracji na system iOS przenosząc najważniejsze dane. Program pomaga w przeniesieniu takich informacji jak: wiadomości, zdjęcia, filmy, kontakty, pocztę, zakładki internetowe lub wpisy w kalendarzu. Zgodnie z zapewnieniem twórców, cały proces migracji zajmuje kilka minut.

Co ciekawe, użytkownik może wybrać jaki rodzaj danych chce przenieść. Możemy także zgodzić się na pełny pakiet. Cały proces możliwy jest tylko podczas konfigurowania nowego urządzenia z iOS i wymaga sparowania dwóch urządzeń oraz przepisania odpowiedniego kodu.

G Data secure chat – Darmowa

Bardzo przyjemna i przydatna aplikacja do bezpiecznej wymiany ważnych informacji. Dzięki Secure Chat możemy przesyłać zaszyfrowane wiadomości SMS bez konieczności instalowania osobnych narzędzi. Aplikacja bez problemu bowiem integruje się z natywnym programem do sms-ów na naszym urządzeniu.

Zobacz również: Appshaker 103

Chociaż aplikacja jest darmowa, to do poprawnego działania wymaga rejestracji przy użyciu numeru telefonu. Dzięki takiemu zabiegowi zaktualizowany zostaje katalog użytkowników korzystających z Secure Chat. Wiadomości można wysyłać za pośrednictwem bezpiecznego protokołu lub jako zwykłą wiadomość SMS.

Aplikacja została wykonana zgodnie z zaleceniami Material Design i prezentuje się bardzo ciekawie. Użytkownik może prowadzić dyskusje także z wieloma osobami w grupowych czatach. Co ważne, dzięki zastosowaniu wewnętrznego protokołu, wysłane wiadomości można usunąć z urządzenia odbiorcy po kilkunastu sekundach. Naturalnie oprócz tekstu można wysyłać również zdjęcia, dzwięki, materiały wideo oraz informacje o kontaktach.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Blastery i miecze świetlne w dłoń. Nadszedł czas na powstanie zakończone... klęską? Recenzja Star Wars Uprising Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Shadow Assassin, Ultimate Guitar Tabs oraz Star Wars Uprising 5 gier dla dzieci na smartfony i tablety Pokemon GO w przyszłym roku pozwoli Ci zostać trenerem Pokemonów w rozszerzonej rzeczywistości SWAT w natarciu na... Twój telefon! Wciel się w dowódcę oddziału specjalnego policji w grze Door Kickers 5 prostych łamigłówek, które pobudzą Twoje szare komórki do działania Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Voice of Poland, Home Design 3D oraz Pocket Platoons Mobilna gra logiczna ze słynną panią archeolog w roli głównej - recenzja Lara Croft GO Instagram nie działa na Windows Phonie? To ja podziękuję za taki system Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Za Ile To Zrobisz, YouTube Gaming oraz Lara Croft GO Instagram się zmienia. Od teraz można wrzucać nie tylko kwadratowe zdjęcia Facebook M oficjalnie. Wirtualny asystent, który nie opiera się wyłącznie na sztucznej inteligencji Poczuj smak wiejskiego życia z grą Farming Simulator 16 [recenzja] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256 Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16 Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji Rąb i tnij w Dungeon Hunter 5 - recenzja gry Earthcore: Shattered Elements, czyli polska karcianka dla każdego - recenzja Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: TMobile Stats, AIDA64 oraz Gabriel Knight Sins of the Fathers Angry Birds czy może Angry Players? Recenzja Angry Birds 2

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia