Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Słownik PWN Oxford, DAEMON Sync oraz FIFA 16 Ultimate Team

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

Just Cause 3: WingSuit Tour – Darmowa

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to gra akcji sygnowana marką Just Cause. Nic jednak bardziej mylnego. WingSuit Tour to aplikacja promująca premierę trzeciej części Just Cause za pomocą technologii VR oraz filmów 360 stopni.

Tuż po uruchomieniu aplikacji gracz otrzymuje możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego. Następnie przechodzimy do trybu standardowego w którym oglądamy film promujący grę. Ciekawostką jest jednak fakt, że obracając nasz telefon obracamy również głową głównego bohatera. Dzięki takiemu zabiegowi, mamy wrażenie obserwowania sytuacji w pełnych 360 stopniach.

Dodatkowo użytkownicy gogli VR mogą aktywować specjalny tryb w którym akcję obserwujemy z nieco innej perspektywy. Co ważne, aplikacja współpracuje zarówno z tak zaawansowanymi technologiami jak: Oculus Rift, HTC Vive, Samsug Gear VR jak również prostszymi rozwiązaniami jak Google Cardboard.

DAEMON Sync – Darmowa

Bardzo prosta i niewielka w rozmiarach aplikacja do synchronizacji plików pomiędzy smartfonem lub tabletem a komputerem. Komunikację zrealizowano za pomocą przejrzystego interfejsu webowego, synchronizacja plików natomiast następuje lokalnie.

Zobacz również: Appshaker 101

Zabawę z programem rozpoczynamy od zainstalowania na komputerze aplikacji domowej. Pełni ona funkcję serwera nawiązującego komunikację z aplikacją na urządzeniu mobilnym. Moduł komunikacyjny wykorzystuje autoryzacje kodem PIN dla zwiększenia bezpieczeństwa przesyłania danych.

Po nawiązaniu połączenia program automatycznie zsynchronizuje zdjęcia, zrzuty z ekranu oraz pliki video. W ustawieniach aplikacji można wybrać inne katalogi do zsynchronizowania oraz czas kiedy ma operacja nastąpić. Przejrzysty interfejs oraz możliwość sprawdzania plików zapisanych na innych urządzeniach (komunikacja pomiędzy Androidem oraz iOS) to najważniejsze zalety tej aplikacji.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

PewDiePie: Legend of the Brofist, czyli gra zainspirowana przez pomysły fanów najpopularniejszego youtubera świata [recenzja] Humble Mobile Bundle 15, czyli zapłać ile chcesz za gry na Androida warte ponad 1300 zł! 3 gry multiplayer, w które zagrasz za darmo z graczami z całego świata Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Move to iOS, G Data Secure Chat oraz Order and Chaos 2 Blastery i miecze świetlne w dłoń. Nadszedł czas na powstanie zakończone... klęską? Recenzja Star Wars Uprising Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Shadow Assassin, Ultimate Guitar Tabs oraz Star Wars Uprising 5 gier dla dzieci na smartfony i tablety Pokemon GO w przyszłym roku pozwoli Ci zostać trenerem Pokemonów w rozszerzonej rzeczywistości SWAT w natarciu na... Twój telefon! Wciel się w dowódcę oddziału specjalnego policji w grze Door Kickers 5 prostych łamigłówek, które pobudzą Twoje szare komórki do działania Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Voice of Poland, Home Design 3D oraz Pocket Platoons Mobilna gra logiczna ze słynną panią archeolog w roli głównej - recenzja Lara Croft GO Instagram nie działa na Windows Phonie? To ja podziękuję za taki system Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Za Ile To Zrobisz, YouTube Gaming oraz Lara Croft GO Instagram się zmienia. Od teraz można wrzucać nie tylko kwadratowe zdjęcia Facebook M oficjalnie. Wirtualny asystent, który nie opiera się wyłącznie na sztucznej inteligencji Poczuj smak wiejskiego życia z grą Farming Simulator 16 [recenzja] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256 Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: SatFinder, Microsoft Translator oraz Farming Simulator 16 Microsoft Translator na Androida Wear i Apple Watcha już jest. Czegoś takiego mi brakowało Polskie dragi z powiewem... nudy - Recenzja Top Speed Angry Birds 2 trafiło już do 20 milionów użytkowników, ale wielu z nich nie kryje irytacji

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia