Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Auctioneer, Fing Network Tools oraz Need for Speed No Limits

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

Fing Network Tools – Darmowa

Bardzo rozbudowane narzędzie do analizy pracy lokalnej sieci Wi-Fi. Aplikacja w bezproblemowy sposób pozwoli nam na sprawdzić jakie urządzenie w danej chwili korzystają z naszej sieci bezprzewodowej. Chociaż interfejs jest dość ascetyczny, to ilość uzyskanych danych jest naprawdę spora.

Po uruchomieniu programu widzimy listę podłączonych do sieci urządzeń. Użytkownik może zapoznać się także z ich adresami IP, MAC lub nazwą. Po wejściu w wybrane urządzenie uzyskamy szereg dodatkowych danych. Część z nich dostępna jest jednak po zalogowaniu.

Fing Network Tools przyda się również w chwili gdy zechcemy przeskanować usługę TCP lub sprawdzić ping z wybranym serwerem. Warto również dodać, że aplikacja pozwala śledzić urządzenie kiedy jest online lub offline jak również zezwala na uruchamianie aplikacji dla wybranych portów.

Learn Arabic – Darmowa

Popularność języka arabskiego wzrasta. Nie tylko ze względu na ostatnie wydarzenia polityczne, ale również ze względów biznesowych. Osoby znające ten język, otrzymują ciekawe i dobrze płatne oferty pracy. Nie dziwi więc też nagły wysyp aplikacji do nauki arabskiego w Google Play.

Zobacz również: Gdzie Lego nie może tam Minecrafta pośle

Learn Arabic to jedna z największych aplikacji do nauki języka arabskiego metodą rozmówek. Wewnątrz znajdziecie sporo przydatnych zdań i zwrotów, które można przeczytać lub odsłuchać ich wymowę przez lektora. Dodatkowo program pozwala na nagranie własnych wypowiedzi oraz porównanie ich z wzorcem.

Wybrane zwroty można dodać do ulubionych, w celu szybszego dostępu. Przydatna funkcja gdy chcemy skorzystać z nich na lotnisku lub w innym miejscu publicznym. Aplikacja pozwala ustawić język domyślny więc z programu mogą korzystać zarówno Polacy jak i osoby znające inne języki niż polski.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Wspieraj polski gamedev. Oto 5 prostych, ale wciągających rodzimych gier niezależnych "Nowa", "darmowa" FIFA 16 Ultimate Team na urządzenia mobilne - recenzja 4 brutalne i ociekające krwią gry na smartfony i tablety Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Słownik PWN Oxford, DAEMON Sync oraz FIFA 16 Ultimate Team PewDiePie: Legend of the Brofist, czyli gra zainspirowana przez pomysły fanów najpopularniejszego youtubera świata [recenzja] Humble Mobile Bundle 15, czyli zapłać ile chcesz za gry na Androida warte ponad 1300 zł! 3 gry multiplayer, w które zagrasz za darmo z graczami z całego świata Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Move to iOS, G Data Secure Chat oraz Order and Chaos 2 Blastery i miecze świetlne w dłoń. Nadszedł czas na powstanie zakończone... klęską? Recenzja Star Wars Uprising Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Shadow Assassin, Ultimate Guitar Tabs oraz Star Wars Uprising 5 gier dla dzieci na smartfony i tablety Pokemon GO w przyszłym roku pozwoli Ci zostać trenerem Pokemonów w rozszerzonej rzeczywistości SWAT w natarciu na... Twój telefon! Wciel się w dowódcę oddziału specjalnego policji w grze Door Kickers 5 prostych łamigłówek, które pobudzą Twoje szare komórki do działania Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Voice of Poland, Home Design 3D oraz Pocket Platoons Mobilna gra logiczna ze słynną panią archeolog w roli głównej - recenzja Lara Croft GO Instagram nie działa na Windows Phonie? To ja podziękuję za taki system Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Za Ile To Zrobisz, YouTube Gaming oraz Lara Croft GO Instagram się zmienia. Od teraz można wrzucać nie tylko kwadratowe zdjęcia Facebook M oficjalnie. Wirtualny asystent, który nie opiera się wyłącznie na sztucznej inteligencji Poczuj smak wiejskiego życia z grą Farming Simulator 16 [recenzja] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Age of Civilizations, Webmaker oraz Pac-Man 256 Nie na takiego mobilnego Fallouta czekaliście. A może jednak? Recenzja Fallout Shelter Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Spacecom, Avast Battery Saver oraz Fallout Shelter

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia