Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Przyjazne formularze, Google Street View oraz Bridge Constructor Stunts

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

Meter – Darmowa

Wbrew swojej nazwie nie jest to program do mierzenia różnych długości. Aplikacja jest dziełem zespołu Google Creative Lab, odpowiedzialnego za kreatywne i oryginalne pomysły na aplikację. Chociaż sama idea jest dość interesująca, to w gruncie rzeczy jest to bardzo prosta aplikacja o niewielkiej liczbie zastosowań.

Czym zatem jest Meter? To nic innego jak „żywa tapeta” z funkcją wyświetlania trzech rodzajów powiadomień. Aplikacja poinformuje nas o połączeniu z siecią bezprzewodową, wyświetli stan baterii oraz poda listę innych powiadomień. Resztę uzupełnia wspomniana tapeta którą przygotowano zgodnie z zaleceniami stylu material design.

Co ważne, aby aplikacja mogła wyświetlać skromne komunikaty wymaga od użytkownika nadania uprawnień w ustawieniach systemu. Chociaż Meter to bardziej ciekawostka, aniżeli pełnoprawny program to należy mieć nadzieję, że w przyszłości może rozwinąć się w coś bardziej funkcjonalnego.

Google Street View 2.0 – Darmowa

Zobacz również: Gdzie Lego nie może tam Minecrafta pośle

Usługa Google Street View jest doskonale znana wszystkim użytkownikom smartfonów i tabletów z androidem na pokładzie. Do tej pory jednak była tylko dodatkiem Street View w mapach Google’a. Wraz z aktualizacją do wersji 2.0 dodatek ten staje się samodzielną aplikacją.

Dzięki nowej aplikacji nie tylko możemy oglądać mapy od Google’a z perspektywy ulicy, ale również tworzyć i dołączać do nich własne panoramy. Proces ich dodawania jest bardzo intuicyjny. Wystarczy odpowiednio poruszać telefonem, aby łączyć ze sobą znaki na ekranie. Gdy zdjęcie sferyczne jest gotowe zapisujemy je w bazie Google lub udostępniamy za pomocą sieci społecznościowych.

Naturalnie cały czas mamy podgląd na mapę, którą możemy swobodnie przybliżać lub oddalać. Przeskok w tryb Street View odbywa się za pomocą charakterystycznego ludzika w odpowiednie miejsce. Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo i z pewnością warto mieć ją w swoich zbiorach na wszelki wypadek.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

5 sportowych gier na urządzenia mobilne Need for Speed: No Limits - ani Speed, ani No Limits - recenzja gry Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Auctioneer, Fing Network Tools oraz Need for Speed No Limits Wspieraj polski gamedev. Oto 5 prostych, ale wciągających rodzimych gier niezależnych "Nowa", "darmowa" FIFA 16 Ultimate Team na urządzenia mobilne - recenzja 4 brutalne i ociekające krwią gry na smartfony i tablety Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Słownik PWN Oxford, DAEMON Sync oraz FIFA 16 Ultimate Team PewDiePie: Legend of the Brofist, czyli gra zainspirowana przez pomysły fanów najpopularniejszego youtubera świata [recenzja] Humble Mobile Bundle 15, czyli zapłać ile chcesz za gry na Androida warte ponad 1300 zł! 3 gry multiplayer, w które zagrasz za darmo z graczami z całego świata Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Move to iOS, G Data Secure Chat oraz Order and Chaos 2 Blastery i miecze świetlne w dłoń. Nadszedł czas na powstanie zakończone... klęską? Recenzja Star Wars Uprising Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Shadow Assassin, Ultimate Guitar Tabs oraz Star Wars Uprising 5 gier dla dzieci na smartfony i tablety Pokemon GO w przyszłym roku pozwoli Ci zostać trenerem Pokemonów w rozszerzonej rzeczywistości SWAT w natarciu na... Twój telefon! Wciel się w dowódcę oddziału specjalnego policji w grze Door Kickers 5 prostych łamigłówek, które pobudzą Twoje szare komórki do działania Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: The Voice of Poland, Home Design 3D oraz Pocket Platoons Mobilna gra logiczna ze słynną panią archeolog w roli głównej - recenzja Lara Croft GO Instagram nie działa na Windows Phonie? To ja podziękuję za taki system Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Za Ile To Zrobisz, YouTube Gaming oraz Lara Croft GO Instagram się zmienia. Od teraz można wrzucać nie tylko kwadratowe zdjęcia Facebook M oficjalnie. Wirtualny asystent, który nie opiera się wyłącznie na sztucznej inteligencji Poczuj smak wiejskiego życia z grą Farming Simulator 16 [recenzja]

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia