Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Czarodziejski Flet, Boomerang oraz Sonic Dash 2

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

Boomerang from Instagram – Darmowa

Twórcy popularnej aplikacji Instagram zaprezentowali światu kolejny program. Boomerang from Instagram pozwala użytkownikom tworzyć krótkie animacje w oparciu o serię zdjęć. Dla miłośników mediów społecznościowych z pewnością będzie to bardzo użyteczne narzędzie.

Podobnie jak to miało miejsce w innych aplikacjach tego producenta, duży nacisk położono na prostotę w używaniu oraz intuicyjny interfejs. Po pierwszym uruchomieniu aplikacja zaprezentuje krótki poradnik, który pozwoli zapoznać się z funkcjami programu. Całość jest naprawdę prosta w użytkowaniu.

Po wciśnięciu przycisku migawki, aplikacja przechwytuje serię szybki zdjęć na podstawie których tworzy zapętloną animację. Tak przygotowany filmik można natychmiast udostępnić w Instagramie lub na Facebooku. Co ważne, do działania aplikacja nie wymaga od użytkownika założenia konta.

Parchi – Darmowa

Ekipa Microsoftu wypuściła na rynek aplikację, która ma stanowić realną alternatywę dla aplikacji Google Keep. Parchi to stosunkowo niewielki notatnik, który pozwala na tworzenie szybkich notatek. Chociaż program ten nie może pochwalić się tak rozbudowanymi funkcjami jak OneNote, to proces tworzenia notatek jest bardzo prosty.

Zobacz również: Appshaker 104

Program do działania nie wymaga konta użytkownika, co idealnie wpisuje się w ostatnio popularny trend. Po uruchomieniu trafiamy do głównego menu przedstawiającego listę zapisanych notatek. Każdą z nich można oznaczyć wybranym Tagiem lub dodać do ulubionych. Co ciekawe, podczas tworzenia nowych wiadomości, program sam podpowie nam pasujący Tag.

Proces tworzenia nowej notatki może zostać wparty przez dodanie zdjęcia lub listy zadań do wykonania. Każda notatka może zostać ustawiona również jako przypomnienie wyświetlone o wybranej przez nas godzinie. Całość uzupełnia funkcja wykonania kopii zapasowej danych, ale do jej przeprowadzenia potrzebne jest już konto Microsoftu.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Instagram prezentuje nową aplikację dla zwolenników ruchomych zdjęć - Boomerang 5 przygodowych łamigłówek w stylu point'n'click Minecraft Story Mode: The Order of The Stone, czyli ile w grze jest... gry? [Android, iOS] Nadciągają mobilni e-sportowcy... [video] 5 świetnych gier typu puzzle adventure games Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tata Gimpera, Star Wars oraz Minions Paradise 5 ciekawych strategii typu Tower Defense na smartfony i tablety YouTube Gaming - dzięki tej aplikacji każdy będzie mógł pokazać jak gra na smartfonie Samsung Game Tuner to wymarzona aplikacja dla mobilnych graczy 5 mobilnych gier za mniej niż 5 zł [cz. 4] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Przyjazne formularze, Google Street View oraz Bridge Constructor Stunts 5 sportowych gier na urządzenia mobilne Need for Speed: No Limits - ani Speed, ani No Limits - recenzja gry Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Auctioneer, Fing Network Tools oraz Need for Speed No Limits Wspieraj polski gamedev. Oto 5 prostych, ale wciągających rodzimych gier niezależnych "Nowa", "darmowa" FIFA 16 Ultimate Team na urządzenia mobilne - recenzja 4 brutalne i ociekające krwią gry na smartfony i tablety Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Słownik PWN Oxford, DAEMON Sync oraz FIFA 16 Ultimate Team PewDiePie: Legend of the Brofist, czyli gra zainspirowana przez pomysły fanów najpopularniejszego youtubera świata [recenzja] Humble Mobile Bundle 15, czyli zapłać ile chcesz za gry na Androida warte ponad 1300 zł! 3 gry multiplayer, w które zagrasz za darmo z graczami z całego świata Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Move to iOS, G Data Secure Chat oraz Order and Chaos 2 Blastery i miecze świetlne w dłoń. Nadszedł czas na powstanie zakończone... klęską? Recenzja Star Wars Uprising Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Shadow Assassin, Ultimate Guitar Tabs oraz Star Wars Uprising

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia