Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: LeYek WiFi, Fallout CHAT oraz Sniper X With Jason Statham

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

VSCO – Darmowa

VSCO to nie tylko aplikacja do edycji zdjęć, ale również dość pokaźnych rozmiarów społeczność oraz powiązane z nią serwisy fotograficzne. Dedykowana aplikacja pozwala nie tylko ulepszać nasze zdjęcia za pomocą filtrów, ale oferuje także dostęp do ciekawych artykułów o fotografii mobilnej oraz galerii zdjęć innych użytkowników.

Do działania aplikacji nie jest wymagane konto użytkownika, ale jest ono pomocne gdy chcemy korzystać z dodatkowej funkcjonalności VSCO. Po wykonaniu zdjęcia użytkownik może nałożyć nań wysokiej jakości filtr, modyfikowalny za pomocą suwaków. Niestety tylko część filtrów jest darmowa, za bardziej profesjonalne trzeba uiścić dodatkową opłatę.

Reasumując, aplikacja VSCO to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które często wrzucają fotki na Instagrama. Program sprawdzi się także jako źródło inspiracji lub kompendium wiedzy na temat mobilnej fotografii. Warto zerknąć, tym bardziej że kilka dni temu aplikacja otrzymała dużą aktualizację.

Fallout C.H.A.T – Darmowa

Premiera czwartej odsłony Fallouta coraz bliżej, nie dziwi zatem wysyp aplikacji towarzyszących w Google Play. Po bardzo udanym Fallout Shelter oraz Fallout Pip-Boy Bethesda postanowiła opublikować jeszcze jedną aplikację z tego uniwersum.

Zobacz również: Appshaker 104

Fallout CHAT to prosty programik do tworzenia wiadomości graficznych utrzymanych w stylistyce Fallouta 4. Za pomocą aplikacji użytkownik może przygotować specjalną grafikę, którą można przesłać dalej za pomocą innych aplikacji do komunikacji. W odróżnieniu od odsłony dla iOS’a, wersja androidowa nie jest predefiniowaną klawiaturą, a odrębną aplikacją do tworzenia wiadomości.

Dzięki trzem panelom użytkownik może wprowadzić tekst, dodać grafikę z gry lub dorzucić krótką animację gif. Stworzoną wiadomość możemy udostępnić z poziomu aplikacji. Niestety twórcy nie pokusili się o możliwość zapisania grafiki do schowka. Dla fanów Fallouta jest to jednak z pewnością ciekawa propozycja.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Pokémon GO - japońskie stworki wkraczają w rozszerzoną rzeczywistość [wideo] 5 symulatorów na smartfony i tablety [Android, iOS i Windows Phone] Oto Poczta O2. Weź udział w testach, a będziesz miał wpływ na rozwój nowej aplikacji pocztowej Cloud Chasers - gra z przesłaniem i fabułą, którą zbudujesz sam [Android i iOS] Google Inbox dzięki funkcji Smart Reply będzie "sam" odpowiadać na maile Who’s Down to nowa społecznościówka Google'a. Fajny pomysł, ale raczej bez szans na sukces 5 bijatyk, które rozładują poniedziałkowy stres [Android, iOS i Windows Phone] Snapchat może od teraz używać Waszych zdjęć do własnych celów [Aktualizacja] OnePlusa nie interesują tylko smartfony. Reflexion to bardzo ciekawa aplikacja fotograficzna Poszukiwacze przygód chwytają za smartfony i tablety! Oto 5 gier przygodowych, w które musicie zagrać Sztuka i rozrywka w jednym. Czarodziejski Flet, czyli gra logiczna niekoniecznie dla fanów opery Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Czarodziejski Flet, Boomerang oraz Sonic Dash 2 Instagram prezentuje nową aplikację dla zwolenników ruchomych zdjęć - Boomerang 5 przygodowych łamigłówek w stylu point'n'click Minecraft Story Mode: The Order of The Stone, czyli ile w grze jest... gry? [Android, iOS] Nadciągają mobilni e-sportowcy... [video] 5 świetnych gier typu puzzle adventure games Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tata Gimpera, Star Wars oraz Minions Paradise 5 ciekawych strategii typu Tower Defense na smartfony i tablety YouTube Gaming - dzięki tej aplikacji każdy będzie mógł pokazać jak gra na smartfonie Samsung Game Tuner to wymarzona aplikacja dla mobilnych graczy 5 mobilnych gier za mniej niż 5 zł [cz. 4] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Przyjazne formularze, Google Street View oraz Bridge Constructor Stunts 5 sportowych gier na urządzenia mobilne

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia