Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: LeYek WiFi, Fallout CHAT oraz Sniper X With Jason Statham

Ten artykuł ma 3 strony:

GRY:

SNIPER X WITH JASON STATHAM – Darmowa

Wybaczcie, ale nie mogłem się oprzeć pokusie umieszczenia tego tytułu w dzisiejszym zestawieniu. Chociaż sama gra jest kolejną produkcją Glu Mobile nastawioną na mikrotranskacje, to sam pomysł wykorzystania Jasona Stathama uważam za bardzo ciekawy. Warto spróbować zagrać, tym bardziej że nie kosztuje to ani centa.

Sniper X to pierwszoosobowa strzelanka w której słynny aktor kina akcji Jason Statham towarzyszy nam (zlecanie zadań oraz porady) podczas zabawy. Gracz wciela się w role snajpera paramilitarnej organizacji SPEAR, której zadaniem jest walka z terrorystami. Jak nietrudno się domyśleć, głównym narzędziem eksterminacji przeciwników jest karabin snajperski.

Każda misja jest inna i wymaga od nas różnego poziomu koncentracji. Cele trzeba eliminować szybko, aby samemu nie zarobić kulki. Pomyślne ukończenie zadania nagradzane jest wirtualną walutą oraz punktami doświadczenia. Okazjonalnie nagradzani jesteśmy także efektownymi animacjami, ukazującymi perfekcyjne trafienia w ciało przeciwka.

Prune – Płatna

Jeden z ciekawszych pomysłów jaki zawitał do Google Play w tym roku. Autorem gry jest niezależny twórca Joel MacDonald, który za swoje dzieło został już obsypany licznymi nagrodami. Jak przyznaje sam autor, Prune jest hołdem dla drzew, które tysiącami wycina się rok rocznie na całej planecie.

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

W odróżnieniu jednak od buldożerów w Amazonii, gracz zamiast wycinać zajmuje się przycinaniem wyrastającej rośliny. Wszystko po to, aby zapewnić drzewku dostęp do jak największej ilości światła słonecznego. Zadanie to nie należy jednak do najprostszych, bowiem na drodze wzrostu pojawiają się różne przeszkody.

Kolejne odnogi naszego drzewka przycinamy w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Wystarczy przeciągnąć palec po ekranie telefonu lub tabletu. Mechanika gry przypomina zatem nieco Fruit Ninja. Rozgrywka jest jednak tutaj mniej dynamiczna. Warto dodać, że minimalistyczna oprawa graficzna oraz spokojna ścieżka dźwiękowa pozwalają na odrobinę relaksu podczas grania.

Tomb Raider II – Płatna

Doskonała wiadomość dla fanów Tomb Raidera. W sklepie z aplikacjami Google’a pojawiła się druga część przygód seksownej pani archeolog. Tym razem Lara wyrusza na poszukiwanie tajemniczego sztyletu z świątyni Xian. W drodze do celu odwiedzimy takie miejsca jak Wenecja, Wielki Mur Chiński, Tybet oraz głębiny morskie.

Podobnie jak to miało w części pierwszej tak i tutaj ekipa Square Enix zakryła większość ekranu wirtualnymi przyciskami, utrudniając nieco zabawę na smartfonach. Dużo lepiej rozgrywka prezentuje się na tabletach. Chociaż od premiery oryginału minęło już ponad 18 lat, to poziom zagadek logicznych nadal prezentuje wysoki poziom.

Co ciekawe, mobilna odsłona Tomb Raidera II oferuje również dodatek Golden Mask, z czterema nowymi poziomami rozgrywającymi się w opuszczonej kopalni na Alasce. Oprawa graficzna została znacznie poprawiona w stosunku do komputerowej odsłony. Koszt pobrania gry z Google Play to zaledwie jeden dolar.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Pokémon GO - japońskie stworki wkraczają w rozszerzoną rzeczywistość [wideo] 5 symulatorów na smartfony i tablety [Android, iOS i Windows Phone] Oto Poczta O2. Weź udział w testach, a będziesz miał wpływ na rozwój nowej aplikacji pocztowej Cloud Chasers - gra z przesłaniem i fabułą, którą zbudujesz sam [Android i iOS] Google Inbox dzięki funkcji Smart Reply będzie "sam" odpowiadać na maile Who’s Down to nowa społecznościówka Google'a. Fajny pomysł, ale raczej bez szans na sukces 5 bijatyk, które rozładują poniedziałkowy stres [Android, iOS i Windows Phone] Snapchat może od teraz używać Waszych zdjęć do własnych celów [Aktualizacja] OnePlusa nie interesują tylko smartfony. Reflexion to bardzo ciekawa aplikacja fotograficzna Poszukiwacze przygód chwytają za smartfony i tablety! Oto 5 gier przygodowych, w które musicie zagrać Sztuka i rozrywka w jednym. Czarodziejski Flet, czyli gra logiczna niekoniecznie dla fanów opery Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Czarodziejski Flet, Boomerang oraz Sonic Dash 2 Instagram prezentuje nową aplikację dla zwolenników ruchomych zdjęć - Boomerang 5 przygodowych łamigłówek w stylu point'n'click Minecraft Story Mode: The Order of The Stone, czyli ile w grze jest... gry? [Android, iOS] Nadciągają mobilni e-sportowcy... [video] 5 świetnych gier typu puzzle adventure games Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tata Gimpera, Star Wars oraz Minions Paradise 5 ciekawych strategii typu Tower Defense na smartfony i tablety YouTube Gaming - dzięki tej aplikacji każdy będzie mógł pokazać jak gra na smartfonie Samsung Game Tuner to wymarzona aplikacja dla mobilnych graczy 5 mobilnych gier za mniej niż 5 zł [cz. 4] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Przyjazne formularze, Google Street View oraz Bridge Constructor Stunts 5 sportowych gier na urządzenia mobilne

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia