Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Pola, Star Wars Battlefront Companion oraz Mobile Strike

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

Star Wars Battlefront Companion – Darmowa

Aplikacje wspomagające dzielą się na użyteczne (Fallout Pip-Boy, Call of Duty ELITE) oraz stricte reklamowe jak chociażby Disney Infinity Action. Companion App dla nowego Star Wars Battlefront należy umieścić gdzieś pomiędzy tymi dwiema kategoriami.

Program z pewnością okaże się być przydatnym kawałkiem kodu dla fanów Star Wars: Battlefront. Użytkownik po dostarczeniu niezbędnej ilości danych, może zalogować się na swoje konto w celu uzyskania dostępu do bogatej bazy informacji opisujących dotychczasowy progres w grze. Aplikacja pozwala także na przeglądanie sieciowych rankingów oraz dyskutowanie z innymi graczami na forum.

Ponadto program pozwala zamienić tablet lub smartfon w interaktywną mapę podczas gry na konsoli lub komputerze. Całość uzupełnia mini-gra w której wcielamy się w szefa bazy rebeliantów, który odpiera ataki sił Imperium. Rozgrywkę oparto o system kart zagrywanych na pole bitewne. Co ciekawe, sukcesy w grze mobilnej mają wpływ na rozgrywkę konsolową i odwrotnie. Na dużych platformach odblokowujemy dodatkowe karty dla urządzeń mobilnych, w aplikacji natomiast zarabiamy kredyty do wydania na PC, Xbox One oraz Playstation 4.

Apple Music – Darmowa

Zobacz również: Appshaker 104

W Google Play zadebiutowała kolejna aplikacja Apple. Tym razem panowie z Cupertino postanowili zaoferować usługę Apple Music użytkownikom Androidów. W zależności od tego czy jesteście już posiadaczami urządzenia z logo nadgryzionego jabłka, oferta może wydać się Wam ciekawa lub zupełnie bezsensowna.

Aplikacja do działania wymaga konta Apple ID, którego założenie jest darmowe. W zalezności od tego czy korzystaliście już z muzyki do Apple na urządzeniu z iOS-em, możecie otrzymać trzymiesięczny okres próbny. Pod warunkiem naturalnie że do konta podpięliście także kartę kredytową. Przed upływem okresu testowego można zrezygnować z subskrypcji, aby uniknąć opłat.

Zaletą odsłony na Androida jest zupełnie nowy interfejs, który nie jest obarczony funkcjonalnością elementów iTunes z jakimi borykają się użytkownicy iPhonów. W ramach wspomnianego abonamentu otrzymujemy dostęp do bazy ponad 30 milionów utworów, usługę connect do kontaktu z artystami oraz stacje radiowe. Program wydaje się być dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających obie platformy w domu.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Gry, na które nie wydasz więcej niż 5 zł - cz. 5 [Android i iOS] Pokémon GO - japońskie stworki wkraczają w rozszerzoną rzeczywistość [wideo] Shooty Skies - samoloty twórców Crossy Road lądują na smartfonach i tabletach [Android i iOS] "Tinder do bójek" - osoby stojące za projektem Rumblr przypadkiem odkryły nową niszę Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: LeYek WiFi, Fallout CHAT oraz Sniper X With Jason Statham 5 symulatorów na smartfony i tablety [Android, iOS i Windows Phone] Oto Poczta O2. Weź udział w testach, a będziesz miał wpływ na rozwój nowej aplikacji pocztowej Cloud Chasers - gra z przesłaniem i fabułą, którą zbudujesz sam [Android i iOS] Google Inbox dzięki funkcji Smart Reply będzie "sam" odpowiadać na maile Who’s Down to nowa społecznościówka Google'a. Fajny pomysł, ale raczej bez szans na sukces 5 bijatyk, które rozładują poniedziałkowy stres [Android, iOS i Windows Phone] Snapchat może od teraz używać Waszych zdjęć do własnych celów [Aktualizacja] OnePlusa nie interesują tylko smartfony. Reflexion to bardzo ciekawa aplikacja fotograficzna Poszukiwacze przygód chwytają za smartfony i tablety! Oto 5 gier przygodowych, w które musicie zagrać Sztuka i rozrywka w jednym. Czarodziejski Flet, czyli gra logiczna niekoniecznie dla fanów opery Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Czarodziejski Flet, Boomerang oraz Sonic Dash 2 Instagram prezentuje nową aplikację dla zwolenników ruchomych zdjęć - Boomerang 5 przygodowych łamigłówek w stylu point'n'click Minecraft Story Mode: The Order of The Stone, czyli ile w grze jest... gry? [Android, iOS] Nadciągają mobilni e-sportowcy... [video] 5 świetnych gier typu puzzle adventure games Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Tata Gimpera, Star Wars oraz Minions Paradise 5 ciekawych strategii typu Tower Defense na smartfony i tablety YouTube Gaming - dzięki tej aplikacji każdy będzie mógł pokazać jak gra na smartfonie

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia