Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Real Boxing 2 CREED, Prey Anti Theft oraz Lost Echo

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

Prey Anti Theft – Darmowa

Prey to ten kawałek kodu z którego nie korzysta się codziennie, jednak w tym najważniejszym momencie może okazać się zbawieniem. Aplikacja pozwala śledzić położenie smartfona lub tabletu jak również umożliwia zablokowanie urządzenia gdy trafi w ręce złodzieja.

Do działania programu niezbędny jest Internet. Złodziej jeżeli nie dysponuje wiedzą na temat aplikacji szpiegujących nie będzie wiedział, że ukradzione urządzenie jest dyskretnie śledzone na podstawie GPS-u lub triangulacji Wi-Fi. Do raportów otrzymywanych przez użytkownika dołączane są zrzuty z ekranu i zdjęcia zrobione aparatem. Całkiem możliwe jest także sfotografowanie samego winowajcy.

Aplikacja sprawdzi się również wtedy, gdy sami zapodziejemy telefon w domowych pieleszach. Dzięki dodatkowym funkcjom, użytkownik może włączyć głośny dźwięk na telefonie nawet gdy smartfon został wyciszony. Do działania programu potrzebne jest darmowe lub płatnego konta w usłudze Prey.

Zobacz również: Appshaker 101

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aplikacje:

Microsoft AppComparison to aplikacja na Androida, której brakowało od samego początku Real Boxing 2 Creed - Polacy znów pokazali światu, jak się robi gry [Android i iOS] Lost Echo - tytuł który brzmi lepiej, niż sama gra 5 zaawansowanych graficznie gier, które wycisną ostatnie soki z Twojego smartfona [Android, iOS i Windows Phone] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Pola, Star Wars Battlefront Companion oraz Mobile Strike Gry, na które nie wydasz więcej niż 5 zł - cz. 5 [Android i iOS] Pokémon GO - japońskie stworki wkraczają w rozszerzoną rzeczywistość [wideo] Shooty Skies - samoloty twórców Crossy Road lądują na smartfonach i tabletach [Android i iOS] "Tinder do bójek" - osoby stojące za projektem Rumblr przypadkiem odkryły nową niszę Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: LeYek WiFi, Fallout CHAT oraz Sniper X With Jason Statham 5 symulatorów na smartfony i tablety [Android, iOS i Windows Phone] Oto Poczta O2. Weź udział w testach, a będziesz miał wpływ na rozwój nowej aplikacji pocztowej Cloud Chasers - gra z przesłaniem i fabułą, którą zbudujesz sam [Android i iOS] Google Inbox dzięki funkcji Smart Reply będzie "sam" odpowiadać na maile Who’s Down to nowa społecznościówka Google'a. Fajny pomysł, ale raczej bez szans na sukces 5 bijatyk, które rozładują poniedziałkowy stres [Android, iOS i Windows Phone] Snapchat może od teraz używać Waszych zdjęć do własnych celów [Aktualizacja] OnePlusa nie interesują tylko smartfony. Reflexion to bardzo ciekawa aplikacja fotograficzna Poszukiwacze przygód chwytają za smartfony i tablety! Oto 5 gier przygodowych, w które musicie zagrać Sztuka i rozrywka w jednym. Czarodziejski Flet, czyli gra logiczna niekoniecznie dla fanów opery Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Czarodziejski Flet, Boomerang oraz Sonic Dash 2 Instagram prezentuje nową aplikację dla zwolenników ruchomych zdjęć - Boomerang 5 przygodowych łamigłówek w stylu point'n'click Minecraft Story Mode: The Order of The Stone, czyli ile w grze jest... gry? [Android, iOS]

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia