Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Bridge Builder Simulator, A Call From Santa oraz Football Manager Touch 2016

Ten artykuł ma 3 strony:

Aplikacje użytkowe:

I Can't Wake Up! Alarm Clock – Darmowa

W Google Play znajdziecie wiele ciekawych aplikacji, które pomogą Wam obudzić się ze snu. Większość z nich nie może się jednak pochwalić takimi opcjami jak ten, który chce pokazać Wam dzisiaj. Czy widzieliście bowiem program, który do potwierdzenia przebudzenia wymaga zeskanowania kodu kreskowego jakiegoś produktu z waszej łazienki?

Aplikacja I Can't Wake Up! Alarm Clock to dzieło programistów z Kog Creations , które być może Was zainteresuje. Program może pochwalić się ogromną ilością ustawień. Użytkownik może zdefiniować melodię budzika, rodzaj wibracji jak również położenie przycisków. Alarmy można uruchamiać w różne dni tygodnia jak również definiować natężenie dźwięku z jakim nastąpi budzenie.

Najciekawiej prezentują się jednak opcje wyłączenia alarmu. Użytkownik może wybrać jedno lub kilka różnych zadań do wykonania. W bazie znalazły się tak klasyczne rozwiązania jak potrząśnięcie urządzaniem lub zadania matematyczne . Nie brakuje jednak tak hardcorowych propozycje jak quiz ze stolicami państw, skanowanie kodów kreskowych lub przepisywanie losowych słów.

A Call From Santa! – Darmowa

Żyjemy w takich czasach w których internet oraz smartfony wyznaczają standard życia. Nie tylko dla nas dorosłych, ale również dla naszych pociech. Kiedyś do Świętego Mikołaja pisało się listy z prośbą o prezenty. Dzisiaj natomiast można do rezydenta Laponii zadzwonić i poprosić go o podarki przez telefon.

Zobacz również: Tetris byłby finansową porażką

Aplikacja A Call From Santa umożliwia sprytnym rodzicom nieco oszukać swoich podopiecznych. Wystarczy podać płeć dziecka, jego wiek oraz sprawę w której Święty Mikołaj dzwoni do malca. Może to być złe zachowanie w szkole, pyskowanie do rodziców lub pochwała za bycie dzielnym. Święty odpowiednio pogrozi lub pochwali dziecko, zachęcając do poprawy.

Co ważne, dziecko może zadzwonić również do Mikołaja, aby zapisać na jego skrzynce pocztowej swoją listę życzeń. Niestety aplikacja ma dwie istotne z punktu widzenia polskiego rodzica wady. Po pierwsze jest dostępna tylko w języku angielskim. Po drugie, co jakiś czas wyświetlane są pełnoekranowe reklamy.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Old-school w nowym wydaniu. Rezultaty? Wyśmienite. Recenzja Horizon Chase [Android i iOS] 5 gier, którym nie zarzucisz braku oryginalności [Android i iOS] Za mało się ruszasz? Twórcy tej aplikacji chcą Ci płacić za pokonane kroki Połowa danych udostępnianych przez aplikacje mobilne na Androida nie służy użytkownikom Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Real Boxing 2 CREED, Prey Anti Theft oraz Lost Echo Microsoft AppComparison to aplikacja na Androida, której brakowało od samego początku Real Boxing 2 Creed - Polacy znów pokazali światu, jak się robi gry [Android i iOS] Lost Echo - tytuł który brzmi lepiej, niż sama gra 5 zaawansowanych graficznie gier, które wycisną ostatnie soki z Twojego smartfona [Android, iOS i Windows Phone] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Pola, Star Wars Battlefront Companion oraz Mobile Strike Gry, na które nie wydasz więcej niż 5 zł - cz. 5 [Android i iOS] Pokémon GO - japońskie stworki wkraczają w rozszerzoną rzeczywistość [wideo] Shooty Skies - samoloty twórców Crossy Road lądują na smartfonach i tabletach [Android i iOS] "Tinder do bójek" - osoby stojące za projektem Rumblr przypadkiem odkryły nową niszę Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: LeYek WiFi, Fallout CHAT oraz Sniper X With Jason Statham 5 symulatorów na smartfony i tablety [Android, iOS i Windows Phone] Oto Poczta O2. Weź udział w testach, a będziesz miał wpływ na rozwój nowej aplikacji pocztowej Cloud Chasers - gra z przesłaniem i fabułą, którą zbudujesz sam [Android i iOS] Google Inbox dzięki funkcji Smart Reply będzie "sam" odpowiadać na maile Who’s Down to nowa społecznościówka Google'a. Fajny pomysł, ale raczej bez szans na sukces 5 bijatyk, które rozładują poniedziałkowy stres [Android, iOS i Windows Phone] Snapchat może od teraz używać Waszych zdjęć do własnych celów [Aktualizacja] OnePlusa nie interesują tylko smartfony. Reflexion to bardzo ciekawa aplikacja fotograficzna Poszukiwacze przygód chwytają za smartfony i tablety! Oto 5 gier przygodowych, w które musicie zagrać

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia