Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Bridge Builder Simulator, A Call From Santa oraz Football Manager Touch 2016

Ten artykuł ma 3 strony:

GRY:

Football Manager Touch 2016 – Płatna

Na rynku pojawił się kolejny Football Manager dla urządzeń mobilnych. Odsłona Touch jest uproszczoną wersją komputerowego FM-a, będącego jednocześnie najlepszym symulatorem menadżera piłkarskiego na świecie. Developerzy położyli ogromny nacisk na szybką zabawę odpuszczając sporo aspektów ekonomicznych.

Głównym zadaniem gracza jest wybór najlepszych graczy do zrealizowania taktyki meczowej. Aspekty taktyczne zostały dość mocno rozwinięty w porównaniu do poprzedniej odsłony mobilnego FM-a. Oprócz tego musimy zarządzać transferami nowych zawodników do klubu jak również sprzedażą najlepszych wychowanków. Mecze symulowane są na silniku 3D, który wykorzystano także w komputerowej odsłonie Football Managera.

Do dyspozycji graczy oddano zawodników oraz drużyny z 139 prawdziwych lig z całego świata. Jak by tego było za mało, gra oferuje także nowy tryb Create-A-Club, który pozwala na stworzenie własnego klubu od podstaw. Własnoręcznie wybieramy kraj pochodzenia, barwy klubowe jak również nazwę nowego tworu. Co ciekawe, FM Touch 2016 pozwala przechowywać zapisane stany gry w chmurze, dzięki czemu rozgrywkę można konturować na kilku urządzeniach. Jedynym minusem jest dość wysoka cena pobrania – 20 dolarów amerykańskich.

TruckSimulation 16 – Płatna

Ta gra pozwoli Wam wcielić się w kierowcę ciężarówki jak również w główną planistkę firmy transportowej. Nasza maszyna jeździć może po zachodniej jak również centralnej Europie. Tylko od nas zależy jaką trasę przejazdu wybierzemy, bowiem struktura świata jest dość otwarta i nic nie ogranicza nas w swobodzie wyboru.

Zobacz również: Appshaker 99

Jak na rasowy symulator przystało, do dyspozycji graczy oddano siedem różnych ciężarówek mogących zabrać kilka różnych naczep. Każdy z pojazdów prowadzi się inaczej, dzięki czemu fizyka jazdy jest bardzo realistyczna. Drogę możemy obserwować z perspektywy kokpitu, jak również z kamery zawieszonej za samochodem.

Rozgrywka nie jest specjalnie urozmaicona. Głównym zadaniem jest bowiem transportowanie towaru z punktu A do punktu B. Co warte podkreślenia, TruckSimulation 16 posiada rozbudowany tryb ekonomiczny. Gracz musi zatrudniać kierowców, powiększać flotę samochodów jak również bilansować przychody i wydatki firmy transportowej. Chociaż oprawa graficzna nie powala na kolana, to poziom zawartych w niej szczegółów jest satysfakcjonujący.

Star Wars: Galaxy of Heroes – Darmowa

Filmowa premiera najnowszej odsłony Gwiezdnych Wojen coraz bliżej, nic więc w tym dziwnego że w Google Play pojawiają się kolejne gry chcące wyciągnąć od fanów tego uniwersum trochę pieniędzy. Galaxy of Heroes to turowa strategia bitewna, którą wydano w znienawidzonym przez graczy modelu freemium.

Rozgrywka koncentruje się na zbieraniu różnych bohaterów oraz ich późniejsze wykorzystywanie podczas turowych bitew. W grze pominięto zupełnie motyw eksploracji, koncertując się na walkach przypominających nieco system znany z serii Final Fantasy. Każda z postaci dysponuje unikatowymi zdolnościami, które można rozwijać wraz z zbieraniem punktów doświadczenia. Całość uzupełnia ekwipunek, którego elementy są do kupienia w wirtualnym sklepiku.

W skład naszej kolekcji mogą wchodzić bohaterowie filmów kinowych jak również seriali animowanych Star Wars Rebels lub Star Wars: The Clone Wars. Co ważne jednak, drużyna którą posyłamy w bój nie może zawierać postaci z jasnej oraz ciemnej strony mocy. Gracze muszą zatem używać różnych zestawów w zależności od napotkanego przeciwnika w trybie fabularnym lub PvP.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aplikacje:

Old-school w nowym wydaniu. Rezultaty? Wyśmienite. Recenzja Horizon Chase [Android i iOS] 5 gier, którym nie zarzucisz braku oryginalności [Android i iOS] Za mało się ruszasz? Twórcy tej aplikacji chcą Ci płacić za pokonane kroki Połowa danych udostępnianych przez aplikacje mobilne na Androida nie służy użytkownikom Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Real Boxing 2 CREED, Prey Anti Theft oraz Lost Echo Microsoft AppComparison to aplikacja na Androida, której brakowało od samego początku Real Boxing 2 Creed - Polacy znów pokazali światu, jak się robi gry [Android i iOS] Lost Echo - tytuł który brzmi lepiej, niż sama gra 5 zaawansowanych graficznie gier, które wycisną ostatnie soki z Twojego smartfona [Android, iOS i Windows Phone] Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: Pola, Star Wars Battlefront Companion oraz Mobile Strike Gry, na które nie wydasz więcej niż 5 zł - cz. 5 [Android i iOS] Pokémon GO - japońskie stworki wkraczają w rozszerzoną rzeczywistość [wideo] Shooty Skies - samoloty twórców Crossy Road lądują na smartfonach i tabletach [Android i iOS] "Tinder do bójek" - osoby stojące za projektem Rumblr przypadkiem odkryły nową niszę Weekendowy Zestaw Gier i Aplikacji: LeYek WiFi, Fallout CHAT oraz Sniper X With Jason Statham 5 symulatorów na smartfony i tablety [Android, iOS i Windows Phone] Oto Poczta O2. Weź udział w testach, a będziesz miał wpływ na rozwój nowej aplikacji pocztowej Cloud Chasers - gra z przesłaniem i fabułą, którą zbudujesz sam [Android i iOS] Google Inbox dzięki funkcji Smart Reply będzie "sam" odpowiadać na maile Who’s Down to nowa społecznościówka Google'a. Fajny pomysł, ale raczej bez szans na sukces 5 bijatyk, które rozładują poniedziałkowy stres [Android, iOS i Windows Phone] Snapchat może od teraz używać Waszych zdjęć do własnych celów [Aktualizacja] OnePlusa nie interesują tylko smartfony. Reflexion to bardzo ciekawa aplikacja fotograficzna Poszukiwacze przygód chwytają za smartfony i tablety! Oto 5 gier przygodowych, w które musicie zagrać

Popularne w tym tygodniu:

Spełnij swoje marzenia