Aplikacja Dnia: Kultowe Infinity Blade do pobrania za darmo!

W dniu premiery gra Infinity Blade kosztowała około 20 zł. Była to cena wygórowana dla wielu użytkowników iPhone’ów i iPadów w Polsce. Dzisiaj napędzana przez Unreal Engine aplikacja jest dostępna dla wszystkich za darmo. Korzystajcie z promocji!

Dzieło Epic Games pojawiło się na rynku blisko trzy lata temu, stając się prekursorem dla wielu późniejszych produkcji w App Store. Wykorzystanie systemu gestów do walki z potworami na stałe zapisało się w historii gier mobilnych. Twórcy zachęceni sukcesem części pierwszej opublikowali w App Store kolejne dwie odsłony gry.

Chociaż pierwsza część Infinity Blade nie jest tak rozbudowana jak Infinity Blade 3, to oprawa graficzna nawet po trzech lata robi wrażenie. Gra była wielokrotnie aktualizowana, dzięki czemu jest przystosowana do pracy z najnowszymi tabletami oraz smartfonami z logo Apple'a. Do tej pory pobrano ją ponad 35 milionów razy.

Jeżeli jakimś cudem nie słyszeliście o Infinity Blade, to odsyłam Was do mojej recenzji z grudnia 2010 roku. Szczegółowo opisałem w niej zalety i wady tej produkcji. Trzeba dodać, że późniejsze aktualizacje wyeliminowały sporo błędów i wprowadziły mnóstwo poprawek. Warto więc zagrać i poznać początki historii z potężnym mieczem w tle.

Nie jest to pierwsza tego typu promocja. Infinity Blade było już dostępne do pobrania za darmo w walentynki. Jeżeli przegapiliście tę okazję, to teraz możecie nadrobić zaległości. Gra jest w języku polskim. Przed [url=https://itunes.apple.com/pl/app/id387428400?mt=8&affId=1860684 ]pobraniem[/url] upewnijcie się, że macie 700 MB wolnego miejsca. Bawcie się dobrze!

Zobacz również: Czy można ufać dyskom w chmurze (rozmowa z Mikko Hypponenem)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Apple:

Samsung przegrał w sądzie z Apple'em, ale może sobie na to pozwolić Apple wyda 10,5 mld dol. na sprzęt, którego nie zobaczymy